2733
2739
خب منم همینو گفتم  خطاب به اون خانمی که گفتن اگه جوون باشی خواهان داری  به نظرم اینطوری نی ...

ببخشید عزیزم اصلا با نظرتون موافق نیستم 😊

شما از یه دید دیگه دارین به قضیه نگاه میکنین.و البته هر کسی یجور میپسنده 😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببخشید عزیزم اصلا با نظرتون موافق نیستم 😊 شما از یه دید دیگه دارین به قضیه نگاه میکنین.و البته هر ...

شما  مختارین   نظر خودتونو داشته باشین   ولی تبلیغ کردن اختلاف سنی  زیاد  کار درستی  نیست  نقض حقوق خانوماس   

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
خب منم همینو گفتم  خطاب به اون خانمی که گفتن اگه جوون باشی خواهان داری  به نظرم اینطوری نی ...

من وقتی 20 ساله بودم دوس داشتم با یکی که 10 سال بزرگتره ازدواج کنم ولی الان که 27 سالمه همسن یا کوچیکتر از خودم دوست دارم 😐

البته وقتی 21 سلام بود با یه آقای 31 ساله واسه آشنایی بیرون رفتیم اصلا احساس راحتی باهاش نداشتم 

لایک نفرمایید😊
2728
شما  مختارین   نظر خودتونو داشته باشین   ولی تبلیغ کردن اختلاف سنی  زیاد  ک ...

من اختلاف سنی زیاد و تبلیغ نکردم گلم.تو همین تاپیک دیدیم خیلیا اختلاف سنی زیاد داشتن و راضی بودن.

در اصلشم فاصله سنی بین ۵ تا ۷ سال بهترینه نه یک سال چون بلوغ آقایون دیر تر از خانوماست‌.

عذر خواهی میکنم. اینکه شما همچین نظری و راجع به این  موضوع دارین دلیل نمیشه واسه همه یه نسخه بپیچین 

شبتون بخیر 😊

من اختلاف سنی زیاد و تبلیغ نکردم گلم.تو همین تاپیک دیدیم خیلیا اختلاف سنی زیاد داشتن و راضی بودن. د ...

ماشالا رفيق خوش اخلاق و خوش بيانم، افتخار مبكنم بهت خواهرررر

خداجانم خودت بهم كمك كن   
2738
خانومای سنتی و ...اختلاف سن زیاد دوست دارن  ولی خانومای مدرن و لوند و سک سی دوست دارن هم سن باش ...

اتفاقا من هم امروزیم هم لوندم ولی خیلی میدیدم مردهایی،که سن پایین ازدواج میکنن بعد چندسال تازه یاد جوونی کردن میفتن ازهمسرخودشون خسته میشن بلوغ فکری مرد وزن متفاوته مردها دیرتر به این بلوغ میرسن من شخصا نظرم این بود ودوست داشتم همسرم یک مرد کامل باشه تا یه پسربچه ژیگول  وقتی من 18سالکی ازدواج کردم میتونستم رو یه پسر18ساله حساب کنم؟تک وتوک هستن پسرهایی،که زود مرد میشن وهمه اینها نظرات شخصی،منه ونمیشه گفت خانم های امل ازترس خیانت و..تن به ازدواج میدن

پای رفتن نیست وجان نشستن...

تفاوت سن خودمون ۱۰ سال هس . 

فک کنم بهترین تفاوت هم بین ۵تا۱۰سال هست اما بطور کلی مرد بایدحتماااا از زن بزرگتر باشه حتی اگه شده فقط یکماه ر

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 
2706