2737
2739
عنوان

دعا درحق دوستان

82 بازدید | 10 پست

شب عاشوراس میخوام ﺩﻋﺎ ﮐﻨﻢ ...🖤

ﻧﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺧﻮﺩﻡ

ﺑﺮﺍﯼ ﺩﻭﺳﺘﺎﯼ ﻣﺠﺎﺯﯾﻢ ﮐﻪ

بعضیاشون مریض هستن ...🖤

بعضیاشون قرض دارن ...🖤

ﺑﻌﻀﯿﺎﺷﻮﻥ ﺧﯿﻠﯽ ﮔﺮﻓﺘﺎﺭﻥ ...🖤

ﺑﻌﻀﯿﺎﺷﻮﻥ ﺧﯿﻠﯽ ﺩﻟﺸﮑﺴﺘﻦ ...🖤

ﺑﻌﻀﯿﺎﺷﻮﻥ ﺧﯿﻠﯽ تنهاﻥ ...🖤

ﺑﻌﻀﯿﺎﺷﻮﻥ ﺧﯿﻠﯽ ﻧﺎامیدن ...🖤

بعضیاشون داغدارن ...🖤

ﺑﻌﻀﯿﺎﺷﻮﻥ ﻋﺎﺷﻘﻦ ...🖤

بعضيا در آرزوى رفتن به کربلا ، مشهد و ...🖤

بعضيادر آرزوى داشتن فرزند

بعضيا گره سختى افتاده تو زندگيشون

بعضیاشونو میشناسم ...

بعضیاشونو نمیشناسم ...

خدایا ...🤲

هواﯼ ﺩﻻﺷﻮﻧﻮ ﺩاشته ﺑﺎﺵ‌

ﻧزﺍﺭ ﺣﺴﺮﺕ ﺑﻪ ﺩﻝ ﺑﻤﻮﻧﻦ

ﺩستشـﻮﻧﻮ بگیر و همه حاجت روا

امين يارب العالمين ....🖤

التماس دعا 🙏

انشالله همه حاجت روا بشند.

دوست داشتید تاپیک آخرم بگید براتون سوره توحید بخونم

❤❤❤روياها نتيجه ميليون ها انتخاب اندميلياردها شكستو تعداد كمى موفقيت ...شجاع باش و روياهاتو دنبال كن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پیدا نکردم من تاپیکتونو

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=2093046&slug=دوستان-براتون-۳-تا-سوره-توحید-میخونم-دعام-کنید-که-به-خواسته-ام-برسم&postId=69451145

❤❤❤روياها نتيجه ميليون ها انتخاب اندميلياردها شكستو تعداد كمى موفقيت ...شجاع باش و روياهاتو دنبال كن
پیدا نکردم من تاپیکتونو

ببخشید دنبال تاپیک اون دوست عزیزیم که سرطان داشتن 

و فوت کردن 

کسی میتونه لینکشو بزاره؟

دوست عزیز وقتی من توی قسمت تبادل نظر ،نظر میدم تا وقتی مخالف قوانین سایت نباشه کسی حق اعتراض نداره!!!چون اسمش تبادله نظره! من نظرم و میگم، چه بد ،چه غلط یا خوب و درست!!!من نمیتونم نظرمو طبق استانداردای تو بیان کنم و اگر فکر میکنی کامنت من صحیح نیست به راحتی میتونی جواب ندی یا گزارش بزنی...لازم به جنگ و جدل نیست
2738

الهی آمین

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.