2737
2734

سلام یه شماره هست مزاحمم میشه من اصلا جواب ندادم.شوهرمم زنگ میزنه حرف نمیزنه.من یه بار جواب دادم گفتم الو قطع کرد فقط سه تا پیام داده چطوری بفهمم کیه.اعصابم خورده😔

شازده کوچولو پرسید تو سواد داری؟روباه گفت سواد ماله آدم هاست من شعور دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه راه دیگه ام داری دایورت کن رو شماره شوهرت که با رد تماس‌شما دایورت بشه بعد هر وقت این شماره رو دیدی رد تماس بده تماسش اتوماتیک‌میره موبایل شوهرت چهار بار شوهرت جواب بده بیخیال میشه

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋
2731
2738
سیو کن ببین شبکه های مجازی عکسی چیزی اسمی نداره نمیشه فهمید برای کی خط

نداشت 😐

Truecaller

رو نصب کن اسم و فامیل میاره

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
فیلتر شکن میخواد؟

نه...یه برنامس نصب میکنی...هرشماره ای رو سیو نداشتی اسم و فامیل میاره بالا

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
بلاک کن ولش روانی حتما 😐

یعنی مرده؟یا یه آشناس؟من قبلا یه مزاحم داشتم که زندگیمو سیاه کرد تا پای شکایت رفتیم کلی تهمت زد خیلی اعصابمونو خورد کرد.دشمن دارم😔

نه...یه برنامس نصب میکنی...هرشماره ای رو سیو نداشتی اسم و فامیل میاره بالا

کار نمیکنه هرچی میزنم

2706