2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم نمیدونم عزیزم فقط میدونم شنبه آخرین مهلتشه

جدا ؟من میخواستم بگیرم ولی نمیدونم  شرایطش چیه شنیدم خودرو اولیا

تو مملکتی زندگی میکنیم  که ادعای دین و دیانت دارن ولی روش یزید و شمر رو پیش گرفتن
2738

ما هم میخواستیم دنا پلاس ثبت نام کنیم، رفتیم شرکت گفت دنا شرکت دیگه نمیده بیرون ،مال برج 4 رو هم هنوز ندادن تحویل،واسه این که مطمئن بشیم زنگ زدیم خود مرکز ایران خودرو گفت درسته دنا دیگه ثبت نامی نیست،به ما که این جور گفتن عزیزم

ثبت ناماشون اینترنتیه یه روز تو ساعات مشخص شده سایت رو باز میکنن یه دقیقه مهلت داری ثبت نام کنی بعد یه دقیقه سایت رو میبندن یه ربع دیگه بار میکنن باز به دقیقه وقت میدن و تا چند ساعت این پروسه ادامه داره و تو اون یه دقیقه ها اگه ثبت نام کردی کردی نکردی خودرو بهت تعلق نمیگیره سایپا که اینجوری بود من سه نفرو تونستم ثبت نام کنم با اینکه از صبح تا ساعت ۸ عصر یکسره پای سیستم بودم و تکون نخوردم... البته سایت سایپا از ساعت ده صبح تا فرداش ساعت ۱۲ ظهر باز بود ایران خودرو رو نمیدونم چقدر باز بذارن سایت رو

مینـــا صدام کنین
2706