2737
2739
عنوان

خواستگار😂😂

576 بازدید | 34 پست

بچه ها این داستان ماله یه سال پیشه

من یه مدت تو فیسبوک عکس و اینا میزاشتم البته شخصی بودا بعد یه پسر که بنظر خارجی میومد ریکوست داد من قبول کردم بعد۲هفته اینا پی ام داد تو فیسبوک مسنجر شروع کرد حرف زد یه سری سوال پرسید بعد حرف رسید به خواستگاری کفت اره من خیلی دوست دارم و وفادارمو نمیدونم به عشق در نکاه اول اعتقاد دارم وایمیسم تا درست تموم شه و ازاین چرت و پرتا الان دیگه زیاد نمیرم فیسبوک یارو امریکا زندگی میکنه داره چشم پزشکی میخونه و باباش تاجره اینا بدرک ولی خیلی سیریشه😐اصلا ول نمیکنه هر بار جوین میشم فیسبوک منیجر هی پی ام میده الان میترسم اصن برم فیسبوک چی کار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بنظرمن الکی میگه .چشم پزشک اونم تو امریکاااا بیکاره ب تووو پیم بده🤔

چمیدونم بخدا تازه ۱نفرم نیست۳تا از این پسر خارجیا تو فیسبوک هی بدون بهانه دی ام میدن یا مثلا برای تولد حتی من نمیشناسمشون تولد تبریک میگن اصلا یه داستانی شده جلو فامیل

2738
بهش بگو بیا ایران خواستگاری بعد معلوم میشه

گفتم گفت میام هر وقت بگی ولی بنظزم از ایناس که جدی بگیره البته من به شوخی گفتما میگفت بیا با من ازدواج کن میبرمت امریکا اقامتم میگیری

بابا انقد از این مدلیا ب تورم خورده اخرم فهمیدم ایرانیه😂

نه این و میگم پرس و حو کردم خارجیه حتی لوکشین و عکساشم چک میکنی حتی قیافشم به ایرانیا نمیخوره بدبختی اینه۱کلمه هم فارسی بلد نی

گفتم گفت میام هر وقت بگی ولی بنظزم از ایناس که جدی بگیره البته من به شوخی گفتما میگفت بیا با من ازدو ...

پس بگو بیاد اومدنش که واسه توضرری نداره

امتحانش هم میکنی ببین راست میگه یا نه

2706