2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

قلبم نارساست ب سه ماه نرسیده میمیرم رحم اجاره ای هم خدا تومن پول میخواد😢😢😢

دور از جونت باشه٠  اگر كسي سره اين جريانات نيشع و كنايه ميزنه شرمندما، اما واقعا شعور و فرهنگ نداره، واقعا قلب شوخي بردار نيست، تو از خدا بخواه، اون خودش درست ميكنه همه چيو، همسرت چي ميگه؟

خداجانم خودت بهم كمك كن   
2731
قلبم نارساست ب سه ماه نرسیده میمیرم رحم اجاره ای هم خدا تومن پول میخواد😢😢😢

خب مگ مجبوربچه بیاری خودت بکشی بعدکی بچه نگه میداری ی بچه بیارازپرورشگاه هم صواب داره ی بچه پدرومادردارمیشه هم توبچه دارمیشی

گلایه مربوط به همسرمه

اینطورخیلی سخت ولی همسرادم نیش بزنه من بخاطرهمین دعامیکنم شوهرم عقیم باشه ک نتونه چیزی بگه منم ازشربچه خلاص شم خب چراتورحم مامان یاخواهرت نمیزاری ازاقوامت باشه کمترمیگیره اهل کجایی

دور از جونت باشه٠  اگر كسي سره اين جريانات نيشع و كنايه ميزنه شرمندما، اما واقعا شعور و فرهنگ ن ...

تو این دوره و زمونه ادما خدا رو فراموش کردن ابجی اونوقت میخوای شعور یادشون بمونه😔😔

میگه نمیخوام مخالف صد در صده ولی میترسم 😢😢😢😢میترسم از روزی ک بخواد ک ازم خسته شه ک همینو بهونه کنه ادما عوض میشن و همین خیلی میترسوندم😭😭😭😭😭

تو تین دوره و زمونه ادما خدا رو فراموش کردن ابجی اونوقت میخوای شعور یادشون بمونه😔😔 میگه نمیخوام م ...

منم موندم، تو دله سنگه ادما:( 

معلومه نميخواد عزيزم، منم بودم ميگفتم، اخه كي راضيه عشقشو از دست بده به خاطر بچه، بعدشم اين تفكراتت عاديع، منم الان هي غصه ميخورم ميترسم نامزدم كاروبارش و ايناش كع درست شد عوض شه منو نخواد:( چقدر ما خانوما خودمونو اذيت ميكنيم، چون دلمون قرص نيس😓 

شما از شيرخوارگاه بچه نمياري؟ مخالفن؟ 

خداجانم خودت بهم كمك كن   
منم موندم، تو دله سنگه ادما:(  معلومه نميخواد عزيزم، منم بودم ميگفتم، اخه كي راضيه عشقشو از دس ...

😔😔😔

ایشالله ک اینجوری نمیشه عزیزم و خوشبخت میشی 

مردم زناشون هیچ مشکلی ندارن پی یکی دیگن من ک کلکسیون مشکلم شیر مادرحلالش ک اینهمه سال پام مونده بره هم گله ای ندارم و نمیتونم داشته باشم اماسخته کسیو ک دوس داری از دس بدی😭😭😭😭