2733
2739
عنوان

دارم دیوانه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس فعلا ز نزن، اگر تو واتساپ نيمخونه اس ام اس بده٠ ولي ديگه زيادي ز نزن خودش ميزنگه

خودم بیشتر از اون عصبی و ناراحتم😖 کارم احمقانه بود😑

پاتریک : من سال هاست بیدار میشم , میخورم , میخوابم , حس میکنم به استراحت نیاز دارم .
خودم بیشتر از اون عصبی و ناراحتم😖 کارم احمقانه بود😑

سرزنشت نميكنم، چون خودم اينجورم، يه حرفي ميزنم كه خودم شرمم ميشه٠ باز حرف تو كه خوبع٠ بايد رو خودمون كار كنيم، ولي زياد هم ز بزني بدتر ميشه، 

خداجانم خودت بهم كمك كن   
2731
سرزنشت نميكنم، چون خودم اينجورم، يه حرفي ميزنم كه خودم شرمم ميشه٠ باز حرف تو كه خوبع٠ بايد رو خودمون ...

منم گاهی وقتا اینطوری میشم حتی خودمم نمیدونم چه مرگمه

پاتریک : من سال هاست بیدار میشم , میخورم , میخوابم , حس میکنم به استراحت نیاز دارم .
منم گاهی وقتا اینطوری میشم حتی خودمم نمیدونم چه مرگمه

پريود، به خدا شوخي نميكنم، پريشب جنگ راه انداختم سره همين موضوعات خيانت، منم ترسم همينه، بعد پريود شدم گف عهههه ديدييي پريود ميخواسي شي:| هرچي گفتم نه باور نكرد٠

خداجانم خودت بهم كمك كن   
2738
من حرفامو میزنم دست پیشو میگیرم اونم مظلوم.فقط میگه عجب.:|

خوشبحالت، اون هیچ وقت کم نمیاره یوقتایی سکوت میکنه ولی بد بشه واقعععااااا بد میشه

پريود، به خدا شوخي نميكنم، پريشب جنگ راه انداختم سره همين موضوعات خيانت، منم ترسم همينه، بعد پريود ش ...

خیلی بده، منم دیشب عین دیونه ها اون با یکی دیگه تصور میکردم و فک میکردم همه حرفایی که گفته دروغه و زار زار گریه میکردم. الان که فک میکنم می بینم چه کار احمقانه ای کردم

خیلی بده، منم دیشب عین دیونه ها اون با یکی دیگه تصور میکردم و فک میکردم همه حرفایی که گفته دروغه و ز ...

عين من😫 خدايا،،، چرا خودمونو زجر ميديم؟ از بس دلمون قرص نيس، هي نگران از دست دادنيم، مردا بايد خيالمونو راحت كنن،، نصفه گريه هاي عمرم سره اينا بود٠

خداجانم خودت بهم كمك كن   
عين من😫 خدايا،،، چرا خودمونو زجر ميديم؟ از بس دلمون قرص نيس، هي نگران از دست دادنيم، مردا بايد خيال ...

قبول کن خودمون هم مریضیم، الکی گیر میدیم😫

قبول کن خودمون هم مریضیم، الکی گیر میدیم😫

اره،چون دوسشون داريم و ترس داريم، حس ميكنم مردا مث زنا چارچنگولي هواي رابطرو ندارن٠ خبري ازش نشده؟

خداجانم خودت بهم كمك كن   
2706