2737
2739
اگه زودتر از موعدت گذاشتی یه بیست دقیقه نیم ساعت بعد نگاه کن شاید هاله بندازه واسه من اینطوری مثبت ش ...

باورت میشه چنروز قبل بعد بیست دقه هاله انداخت و دیگهه ننداخت چون هرروز دارم میزارم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم دقت بی بی چک ها پایینه میزان هورمون تو خون هم بیشتر از ادراره ب خاطر همین ازمایش خون زودتر نشو ...

من اوندفعه بعدیه هفته که عقب انداختم زدم یه هاله افتادکلی خوشحال بودم فرداش رفتم ازمایش منفی بودودقیقا فرداش پریودشدم

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان......󾬌️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....󾬌️󾬌️󾬌️󾬌️
2728
انشاا...که حامله ی وخبرخوش میدی بهمون عزیزززززم مباااارک

فکر نکنم اخه آب زیاد‌ میخورم...هر وقتم موقع پریودم میشه خیلی آب میخورم😢

تــیکر دلــخــوشی   😔😔                            دلـــم نی نی سالم خوشگل ناز،جیگر .پسر تپل مپل میخاد....خداااااا تورو خداااااا😢💔
من اوندفعه بعدیه هفته که عقب انداختم زدم یه هاله افتادکلی خوشحال بودم فرداش رفتم ازمایش منفی بودودقی ...

اره بی بی چک همینه منم رفتم دکتر گفتم بی بی چکم مثبت بوده گف اونا رو ولش کن اونا حتی ی قطره خون تو ادرارت باشه مثبت نشون میده حالا راست و دروغشو نمیدونم🙄

2738
فکر نکنم اخه آب زیاد‌ میخورم...هر وقتم موقع پریودم میشه خیلی آب میخورم😢

همه اینجوری میشن منم خیلی عطش میگیرم.

اگه حامله هم بشی وقتایی که موعدپریودیت باشه همین علاءم روداری من توی یه نرم افزاربارداری خوندم

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان......󾬌️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....󾬌️󾬌️󾬌️󾬌️
میخواستم هنینو بهتون بگم منم یه سقط این مدلی داشتم  بتا خیلی هم دیر بره بالا اصلا خوب نیس نطفه ...

ن عزیزم بتای من مناسب بود تو ازمایش و حتی بالا ک شک ب دوقلو داشتن ک همینم بود من ب خاطر هماتوم سقط داشتم 

یه هفته تاخیر.امکان داره لقاح دیر شده باشه

منظورتوواضح میگی؟؟

همه اینجوری میشن منم خیلی عطش میگیرم. اگه حامله هم بشی وقتایی که موعدپریودیت باشه همین علاءم روداری ...

خدا از دهنت بشنوه حامله باشم😢😢

تــیکر دلــخــوشی   😔😔                            دلـــم نی نی سالم خوشگل ناز،جیگر .پسر تپل مپل میخاد....خداااااا تورو خداااااا😢💔
2706