2733
2734
عنوان

اونایی که سرکلاز شدن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 48 پست

منه بیچاره وقتی ک بخیه هامو باز کرد خیلی درد داشتم‌ن بیهوش کرد ن بیحس 😣اینقد درد داشتم‌ک ازحال رفتم 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من مشکل نارسایی دهانه رحم داشتم.طول دهانه رحمم کوتاه بود در وسطای حاملگی زودتر از موعد دهانه ر ...

دقیقا منم همین مشکلو داشتم گفت نهایت تا ۲۸ هفته بتونی نگهداری اونم با استراحت 

دهانه رحمم روز سونو ۲۸ ی هفته بعدش ک عمل شدم ۲۵ 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
2728

[QUOTE=69448231]29[/QUOTEپس راه نباید برین سعی کنین استراحت تقریبا مطلق بکنین پله اصلا نرین دسشویی فرنگی باشه یبوست نداشته باشین زیاد نشینی زیاد سرپانباشی

2738
الان سرکلاژی؟

ن برا پسرم ک پارسال بدنیا اومد 

این یکی فعلا دهانه رحمم ۴۱ اما انقباضات رحم دارم ممیدونم‌چرا 😐😣دکتر میگه استراحت نسبی بکن اما بچه ۱۴ ماهه 😐ان شالله خدا خودش کمک کنخ اون بچم‌۳۶هفته باوزن ۲کیلو بدنیا اومو پدرم دراومد باهدش

2706