2733
2734

پسرم یکسال ونیمشه. 3 روز تب داشت  ازامروزاسهال شد بردم دکترسفیکسیم دادبه نظرتون لازمه بدم آخه بچم بدجورضعیف شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واسهال فقط شاسه کیدی لاکت زینک خوبه

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

اسهالشو تو دارو خونه بگو او ار اس بده بهم با اب قاطی کن عالیه

خیابان پاییز 🍂 کوچه مهر❤ پلاک ۵ 😄                                                                                                   قسم به تین و عنکبوت به مرغ باغ ملکوت                      ازته دل برات بگم دنیا فدای تارموت❤                                                                                                       غصه نخور دیووووونه 😄       کی دیده شب بمونه؟😍                                                                                   بالاخره همه چی درست میشه 😔  درستم نشد تموم که میشه                                                                                         💔ازبخت بدم آینه فروش شهر کوران شدم💔😔
2738

دکتر ب پسرم‌کیدی لاکت پودر او ار اس و زینک‌داد و ی پودر دیگه یادم‌نیس 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

من برای اسهال به پسرم کمپوت سیب و موز،میدم

کته با ماست و نعنا

چیزای چرب اصلا نمیدم

ولی شما داروهاشو بده و درکنارش این میوه ها و غذاهارو هم بده که تقویت بشه

به تعداد نیس که به معرفته...یوسف 11 تا برادر داشت...ﺣـُﺴﯿﻦ ﯾـِﻪ عبــــــــــاس 🖤
2706