2733
2734

سلام دوستان من دیروز یه چیزیو در حد چهار پنج کیلو بلند کردم ، چند تا دونه خرما خوردم روش دارچین ریخته بودن دیشب یکم دلم درد می کرد ، خیلی وقتا این دردا رو داشتم به پهلو دراز می کشیدم بهتر می شدم ، خلاصه خوابیدم ساعت هفت صبح با درد از خواب بیدار شدم ، دوش گرفتم ، دراز کشیدم بهتر نشدم رفتم بیمارستان اونجا ماما که معاینم کرد خیلی طول کشید تا صدای قلب بچه مو شنید . آزمایش دادم یه کوچولو عفونت ادراری داشتم برام شیاف پروژسترون و آنتی بیوتیک نوشتن ، تو همون یک ساعتی که نشسته بودم جواب آزمایشم حاضر بشه دردم یه کمی بهتر شد اومدم خونه غذا خوردم یکم خوابیدم بازم خدا رو شکر بهتر شدم ، ماما که معاینم کرد گفت این جور دردها تهدید به سقط هست خیلی ناراحت شدم ، بهم گفت چند روز استراحت کن هیچ کاری نکن ، کسی این شرایط رو داشته ؟ نی نی هاتون حالشون خوب بود ؟ تو رو خدا راهنماییم کنید دارم از غصه می میرم 

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷

وای نه بیست هفته دیگه کامله بچه😥😥😥😥😥مراقب خودت باش توروخدا

یا امام رضا مرسی از هدیه ی قشنگت...😍خودت مراقبش باش....دوستای گلم لطفا واسه سلامتی فندق تو دلم یه صلوات بفرستین...اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم....خدایا مرسی😍عشقمو آفریدی😍مرسی واسه اینکه بهترین مرد دنیارو به من دادی💝مرسی که بهترین خانواده ی دنیا رو به من دادی💝ومرسی که مهربونترین خانواده ی همسر رو به من دادی💝و بازهم مرسی که هیچ مشکلی نمیتونه منو ناراحت کنه💝مررررسیییییییی💝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

واقعاًکه چرابارچهارپنج کیلوبرداشتی؟

مواظب باش خوب😐

لطفاًاستراحت کن ان شاا...که خدابرات نگه ش داره ولی رعایت کن ازاین به بعد😒

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید

منم هفته 20 برام پیش اومد.یه خونریزی کوچیک.دکتر گفت هماتوم پیدا کردی.نمیدونی چقدر گریه کردم

دکترم گفت تهدید به سقطه و کلی ترسوندم.کلی شیاف و امپول بهم داد.

بعد دکترمو عوض کردم.دکترم گفت پیش میاد.نیاز به امپول و شیاف نداری.خونت خودش دفع بشه بهتره.

الانم که خدا رو شکر نزدیک زایمانمه.

اصلا استرس نداشته باش.به خودت هم فشار نیار.عادی زندگیتو بکن

خالصانه و با تمام وجود از خدا میخوام به هرکس که میخواد،راحت و زود فرزند سالم و صالح هدیه بده😍😍😍

من هفته دهم بارداری چنان خونریزی وحشتناکی کردم که انگار گوسفند سر بریده بودن

تا صبح خوابیدم و شیاف مصرف کردم

هم شب هم هم صبحش که بیدار شدم برا بیمارستان،چنان لخته هایی ازم دفع شد که ناامید رفتم بیمارستان

حتی رزیدنت که با خشونت دستشو تا آرنج کرد و معاینم کرد تا دراورد چنان لخته ای پرید بیرون که گفتن سقط کردی با این شرایطی که داشتی

ولی خدا خواست و موند

ولی من تا آخر بارداریم استراحت بودماااا.خیلی درد و سختی کشیدم همراه با استرس و ترس فراوون

2738

عزیزم منم از صبح درد دارم طوری که درد تو ران پاهام احساس میکنم،دیروز خیلی نشستم،منم نگرانم

گر نگهدار من انست که من میدانم       شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.خدایا دختر و پسرش فرقی نداره فقط سالم باشه🙂خدایا شکرت بخاطر داده هات و نداده هات
من متاسفانه بارداری قبلیم تو هفته ۲۱ نینی رو از دست دادم ایشالله برا هیچ کس پیش نیاد

علتش چی بود؟

گر نگهدار من انست که من میدانم       شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.خدایا دختر و پسرش فرقی نداره فقط سالم باشه🙂خدایا شکرت بخاطر داده هات و نداده هات
منم هفته 20 برام پیش اومد.یه خونریزی کوچیک.دکتر گفت هماتوم پیدا کردی.نمیدونی چقدر گریه کردم دکترم گ ...

منم هماتوم دارم ولی بدون خون روزی 

همه گفتن همهچی تعطیل و استراحت و ...

ولی دکتر خودم گفت نه اصا مشکلی نیست در حد معقول مواظبت و استراحت 

تا الن ک شکرخدا خوب بوده 

2706