2733
2739
عنوان

بچها معدم داغونم کرده باردارا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 220 بازدید | 35 پست
یاد خودم بخیر ک تا9ماه تهوع داشتم.خیلی بد بود خدا بهت صبر بده استارتر.پارسال این روزا من تازه یک ماه ...

مرسی گلم اره حتما میگیرم میخورم😘😘😘دعا کن نی نی منم صحیح و سالم بیاد بغلم

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
مرسی گلم اره حتما میگیرم میخورم😘😘😘دعا کن نی نی منم صحیح و سالم بیاد بغلم

ایشالا با دل خوش نی نی جون و بغل میکنی.صحیح و سالم.😘😘😘😘😘

خدایااااااااااا شکررررررت خودت مواظب نی نی کوچولومون باش.چترم باز باشد یا بسته فرقی نمیکند. بی تو همیشه خیس بارانم...  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالا با دل خوش نی نی جون و بغل میکنی.صحیح و سالم.😘😘😘😘😘

انشالله گلم😘😘😘😍😍😍😍

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   

سلام عزیزم منم مثل شما هستم ولی همراه با حالت تهوع و ویار شدید که هنوزم هست کلی قرص امتحان کردن زنجفیل و قرص عصاره زنجفیل و شربت و رانیتیدین.... 

تنها چیزی که بهم ساخت قرص دیمیترون بود که اونم الان نیست تو داروخانه های کرج به زور پیدا میشه مشابه میدن. من اگه بعد نهار و بهد شامم نخورمش واقعا حالم بد میشه یه قرص ورقش بیستاییه و یه روش نارنجیه. شابد واسه شما هم خوب بود. مشابه خوردم هیچ تاثیری نداشت امیدوارم پیدا کنی

2731
سلام عزیزم منم مثل شما هستم ولی همراه با حالت تهوع و ویار شدید که هنوزم هست کلی قرص امتحان کردن زنجف ...

مررررسی گلم از توضیحات خوبت انشالله نی نیت صحیح و سالم بیاد بغلت😍😍