2733
2739
عنوان

مازندرانیها

| مشاهده متن کامل بحث + 984 بازدید | 61 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پیش دکتر خوشبخت میرم

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن
2728
سلام، منم بابلیم استارتر شناختی؟

اره نازنین خوبی

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن
2738
بهترین دکتر زنان بابل که اخلاقش هم خوب باشه و پولکی نباشه کیه؟ ببخشید چقدر سوال کردم    

بابل نمیشناسم ولی امل ی دکتره هست ک خیلی جیگره تو مازندران تکه از نظر انسانیت مهربونی اخلاق و کارش،منو سز کرد ی هزارتومنم ازم نگرفت ن تنها من بلکله هرکسو ک عمل میکنه هیچ پولی ازش نمیگیره مطبش خیابون هراز (امل)بین افتاب ۱۴و۱۵ طبقه پنجم،بیمارستان های امام علی و بیمارستان شمال هستس

از لحاظ پوشاک خیلی مازندران ضعیفه من هیچ چیزی نتونستم تا به حا بخرم یه بار یه کیف از باوان خریدم هم ...

وای یا علی 😕

کل شهرارو برگردی نمیتونی مثل لباسای مازندارن پیدا کنی،تا حالا امل خیابون هراز رفتی؟نور ایزدشهر رفتی همش مارکن.تا حالا پاساژ شهریار بابل رفتی یا چالوس؟

کل تهرانیای ک میان مازندران مثل مورو‌ملخ تو مرکز خریدان دارن خرید میکنن،از ایران کتان بگیر تا کتون و براشکا کولیزیون  و‌السی وایکیکی،نایک‌ادیداس ابرکرمبی ۱۹۹۷ مانگو  .....بهترین پوشاکارو دارن،عزیزم بستگی داره ک چقد بابات ی اجناس پول بدی هرچقد پول بدی همونقدرم اش میخوری

وای یا علی 😕 کل شهرارو برگردی نمیتونی مثل لباسای مازندارن پیدا کنی،تا حالا امل خیابون هراز رفتی؟نو ...

عزیزم اتفاقا من برای خرید لباس خیلی هزینه میکنم بابل فقط از اکو خرید میکنم

ساری برای همسرم از هاکوپیان

بابلسر هم فقط اکو

کلا اصلا پاساژ شهریار و مغازه های کتان تافته رو قبول ندارم

نازنین چه خبر

2706