2737
2739
عنوان

شكا باشين چيكار ميكنين؟

330 بازدید | 17 پست

اگه شهصى شما رو رها كنه يعد از مدتى برگرده و اظهار پشيمونى كنه شما برميگردين باهاش؟؟

نظر شخصيتونو ميخوام نه اون ضرب المثل كه كشى كه باهرها رهات كرده بازم اينكارو ميكنه

من نظر خودم اينه كه حتى اگه بره سمت كس ديگه ايم و بعد برگرده سمت شما هم يعنى اينكه حالا فهميده بدونه شما نميتونه و همينم قشنگه به نوعى

حالا اگه بتونه اعتمادتونو جلب كنه و ثابت كنه نميره ديگه چرا ادم برنگرده وقتى طرفشو دوست داره؟

ميگممم دلمو شكووندييي برو حالشووو ببر با من نمووندي بروو حالشو ببر

يه اوردنگي هم ميزنم در اونش

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

شما فکر می کنین فرد مناسبی بوده براتون؟ 

اما احتمال 90 درصد باز خسته میشه و ترک میکنه وقتی ترک میکنه یعنی مواردی در شما بوده که نمیتونسته دووم بیاره و از فشار تنهایی باز برگشته حواست باشه 

2740

نه اگه برگرده سمت شما یعنی اینکه اون دختره ولش کرده چون  حالا کس دیگه ای نداره برمیگرده پیش شما بعدش اگه دوباره یه دختری چشش بگیره شما رو ول میکنه میره با اون، اصلا به چنین مردی نمیشه اعتماد کرد

اگه همینجوری سره یه سری دعواها رابطه تموم شده باشه بره وبرگرده و من دوستش داشته باشم قبول میکنم...ولی اگه رفته با یکی دیگه وبحث نامردی و اینا باشه  نه قبول نمیکنم....

تیکر دوسالگی دختر قشنگ مامان😍😍😍❤❤❤

کسی که بره فیلش دوباره یاد هندوستان میکنه.بیخیالش شو چون ارزش نداره

خدااا جونم منو پسرم توروداریم😇.خدایا ممنونم که مادر شدم ...در اوج ناباروری و نا امیدی امام رضا حاجتمو داد بعداز 2تا سقط..تیکر تولد یکسالگی پسرم.((گرنگهدار من انست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد))خداااااااااا جونم شکرت.هزاران هزار بار شکرت بخاطر هدیه باارزشت..خدااااااااااااااااااا خیییییلی دوست دارم..وقتی نا امید بودم مامان نمیشم مامانم کردی وقتی پسرم تو 6روزگی افتاد همه ناامید بودن اما تو ناامیدم نکردی..خداااااااا تو خیییییییلی خوبی..خدا تو بهترینی ..😇😇خدا چی جور بگم دوست دارم..هرکس میخواد حاجت بگیره فقط صبر صبر.و توکل بخداااااا....و ناشکری نکنید.خدااااااااااا خیییییییلی خوبی..عشقمی..وقتی پسرم برای اولین بار تو چشام نگاه کردو خندید تو عمق چشاش خداااااااا جونم تو رو دیدم..عااااااشقتم ..خداااااااااا پسرمو به خودت میسپارم تا ابد کنارش باش.😇😇😍😘🙏🙏
2706