2733
2739

سلام دوستان گلم ایشالله خدا به همه یه کوچولو خوب عطا کنه 

میدونم وقتی ادم مشکلی داره به هردری میزنه تا مشکلشو حل کنه به عنوان یه دوست این پیشنهاد رو میکنم چون تحربه شخصی منه ( البته من مجردم منظورم دوربریانم که بهشون پیشنهاد دادم همه بدونننن شک جواب گرفتن) 2تا ختم + یک نذر پیشنهاد میکنم برای بچه دار شدن با دلی شکسته برین ردخور نداره حاجت نگیرین وقتی جاحت گرفتین برای منم دعاکنین

امروز که تاسوعاس تا اربعین حدودا 40 روز زمان هست پیشنهاد اولم:

امروز چهارشنبه چله زیارت عاشورا به روش آقای حق شناس... کسانی هم که نمیدونن این سایتشه

راه حل دوم: از امروز نیت کنید تا 40 روز روزی یک بار زیارت عاشورا برا حضرت علی اصغر بخونید.

و راه حل سوم هم که فوق العادس اینه که تو کربلا تو خیابان سدره فک کنم (بپرسید میگن) بگین محل شهادت حضرت علی اصغر بهتون نشون میدن اونجا حاجت روایی فوق العاده مجربه یکی از اقوام ما اصلا بچه دار نمیشدن اونجا نذر کردم براش گفتم اگر بچه دار شد از بازار کربلا یه لباس بچه بخرم اونجا تبرکش کنم و بعد بپوشم تن بچه بعد هم اون محل میشه هرچی نذر کنی پول ، لباس برا بچه شیرخواره یتیم و ... 

این سه پیشنهاد من بود دلم نیومد با شما مطرح نکنم ایشالله همه حاجت بگیرن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ممنون...💔💔

پارسال شوهر من از کربلا لباس آورد ..ولی خبری نیس😢😢

تــیکر دلــخــوشی   😔😔                            دلـــم نی نی سالم خوشگل ناز،جیگر .پسر تپل مپل میخاد....خداااااا تورو خداااااا😢💔
نه نذر اون محل کنید و اون زیارت عاشوراهارو که خوندم رو انجام بدین

ینی ۲تا زیارت عاشورا بخونیم؟

تــیکر دلــخــوشی   😔😔                            دلـــم نی نی سالم خوشگل ناز،جیگر .پسر تپل مپل میخاد....خداااااا تورو خداااااا😢💔
2738