2737
2734
عنوان

عدد بتا.خواهش میکنم بیاین یه لحظه

194 بازدید | 23 پست

من دیروز موعد پریم بود عدد بتا ۳۸ بود.حالا از دلشوره دارم میمیرم نکنه پوچ یا خارج رحمی باشه.چرا انقدر کم بود آخه؟کسی اینجوری بوده؟

بس کن رباب سر به سر غم گذاشتی                            اصلا خیال کن که تو اصغر نداشتی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم تکرارش کردم امروز برم جوابش بگیرم منم یه وقتی استرس تورو دارم 

عزیزم بیا همینجا خبر بده جوابت چی شد.کی آزمایش دادی؟

بس کن رباب سر به سر غم گذاشتی                            اصلا خیال کن که تو اصغر نداشتی  
منم روزی ک پریودم عقب افتاد آزمایش دادم ۳۱ بود..نگران نباش دو روز دیگه تکرار کنی بیشتر میشه،من سری ب ...

شنبه آز بدم خوبه؟یعنی طبیعیه واقعا؟

2740
عزیزم بیا همینجا خبر بده جوابت چی شد.کی آزمایش دادی؟

چشم من ۳روز بعد موعدم ۱۲۹ بود... یعنی شنبه صبح... دیروز هم تکرار کردم امروز برم جوابش بگیرم البته اگه باز باشه 

چشم من ۳روز بعد موعدم ۱۲۹ بود... یعنی شنبه صبح... دیروز هم تکرار کردم امروز برم جوابش بگیرم البته اگ ...

۱۲۹ که خوبه چرا تکرار کردی.مال من خیلی کمه

خارج رحمی عدد بتا بالاست زیاد .ته پایین...اول بارداریته دو روز دیگه تکرار کنی بالا رفته

خدا کنه.خیلی استرس دارم

شنبه که عالیه خیالتم راحت میشه آره عزیزم اگه زیر ده بود جای نگرانی بود ولی الان خیالت راحت باشه خدا ...

ان شاءالله