2733
2739
عنوان

حجم غذای بچه هشت ماهه

3376 بازدید | 42 پست

سلام دوستای خوبم.

بلخشید طولانیه😑😶 دخترم ۳ روزه دیگه هشت ماهش تموم میشه.

هر وعده غذای خشک (( منظورم چیزی غیر از سوپ هست، مثل پوره سیب زمینی و اینا)) حدودا سه چهارمه لیوان میخوره ( با لیوان گفتم که اندازش رو درست گفته باشم) 

همه میگن زیاد میخوره! روزی سه وعده غذا میدم که یکیش سوپه. سوپ رو بیشتر میخوره. میگن زیاد نده معده ش گشاد میشه و این حرفا. ولی اگه کمتر بدم گرسنه میمونه و بازم میخاد .. گاهی وقتا هم بیشتر ازین مقدار میخوره. مثلا یه سیب زمینی متوسط+ یه زرده تخم مرغ+ یه قاشق جو پرک. 

سوالم اینه که مقدار مشخصی باید بهش غذا بدم؟؟؟؟ یا هر چقد خورد اشکال نداره؟؟ زیاد میخوره الان؟؟؟   هنوزم دندون نداره، اخه میگن دندون دراره اشتهاش کم میشه.

معنیه زندگی رو وقتی فهمیدم که وِستــا ی  نازم به دنیا اومد...و مـــادر شدم

عزیزم‌بزار  بخوره 

یکی دوماه دیگه ک دندون بخواد در بیاره مگه التماس خدا کنی ی قاشق بخوره 😣

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هفت ماهگی وزن کردم ، ۷ کیلو و نیم بود.

پس اضافه وزن نداره.

واسه تامین انرژیش میخوره.

بده بخوره.

اگه وزنش بیشتر از نرمال بود باید نگران میشدی.

دوستای خوبم میشه یه صلوات مهمونم کنین.😘😘❤❤
عزیزم‌بزار  بخوره  یکی دوماه دیگه ک دندون بخواد در بیاره مگه التماس خدا کنی ی قاشق بخوره ...

ینی ب قول بقیه، معدش گشاد نمیشه؟؟؟

سیر مونی نداره اخه. میترسم بعد ها چاق شه

پس اضافه وزن نداره. واسه تامین انرژیش میخوره. بده بخوره. اگه وزنش بیشتر از نرمال بود باید نگران م ...

اخه یه جاهایی میبینم نوشته مثلا  فرنی ۵ قاشق غذا خوری!! این برام تعجب اوره. دخترم حددداقل دو پیاله ماست خوری  فرنی میخوره

2740

بده بخوره بابا هزچقدر دوست داره بده بخوره بزرگ میشه تحرکش زیاد میشه لاغر میشه

روزی صدبارم سجده شکر بجا بیار ک بد غذا نیست

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
اخه یه جاهایی میبینم نوشته مثلا  فرنی ۵ قاشق غذا خوری!! این برام تعجب اوره. دخترم حددداقل دو پی ...

اگه اون طوری بدی معده ش گشاد میشه.

پسر منم فردا هشت ماهش تموم میشه.

اگه بدم اینم میخوره ولی بیشتر از یه پیاله نمیدم.

حالا دکتر پسرم گفته سه قاشق غذا سه قاشق فرنی که روی هم میشه شش قاشق😆

ولی من یه پیاله میدم چون گشنه میمونه کم بدم

دوستای خوبم میشه یه صلوات مهمونم کنین.😘😘❤❤

عزیزم بچه ها تو این ماهها میخورن ولی بالای یکسال که رفتن باید با قاشق و بشقاب دنبالشون باشی و هزارتا بازی دربیاری تا بخورن

خداجونم خودت مواظب زندگیم و عزیزانم باش.خدایا شکرت بابت سلامتی شکرت بابت داشتن دختر و پسرم وهمسر عزیزم.(.پسرم کوچولوتر بود به نیم وجبی میگفت نیم جببی😊)
بده بخوره بابا هزچقدر دوست داره بده بخوره بزرگ میشه تحرکش زیاد میشه لاغر میشه روزی صدبارم سجده شکر ...

یه کم خیالم راحت شد مرسی عزیزم😍😘

اخه یه جاهایی میبینم نوشته مثلا  فرنی ۵ قاشق غذا خوری!! این برام تعجب اوره. دخترم حددداقل دو پی ...

ن گشاد نمیشه بخدا بمحض را رفتن‌و دندون درتوردن مگه گریت بندازه بخوره 😣

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
2706