2737
2734
عنوان

آروم نمیگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 445 بازدید | 45 پست
از قید خانواده خارج شدن😢 رفتن پیش ننه باباش برای پول و ثروت بیشتر گرفتن😢 مسافرت های رنگارنگ😢 هرزه ...

برمیگزده مطمعن باش 

دمپایی تا دیسین کَلّوزَ😛  آدام آداما بیدفعه دییر 💁 لایک الموندا 😯   
پیش ننه باباش رفته، خب با اونا تماس بگیر بگو. وظیفشونه ها. 

رفتم به امام حسین بیرونم کردن

ایـن روزا تو ایـن اوضـاع بـد کشور اگه جهیزیه میخرین حواستون باشه عـکساشو اینـجا نذارین پز ندین شـاید یکی یتـیمه.یا   شاید دستشون به دهنشون نمـیرسه. دل نسـوزونید خــدا می بینه نگـید به ما چه اوضاع خرابه لااقال خودمون بهم رحم کنیم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برمیگزده مطمعن باش 

نه دیگه نباید برگرده 😢

ایـن روزا تو ایـن اوضـاع بـد کشور اگه جهیزیه میخرین حواستون باشه عـکساشو اینـجا نذارین پز ندین شـاید یکی یتـیمه.یا   شاید دستشون به دهنشون نمـیرسه. دل نسـوزونید خــدا می بینه نگـید به ما چه اوضاع خرابه لااقال خودمون بهم رحم کنیم  
2728
از قید خانواده خارج شدن😢 رفتن پیش ننه باباش برای پول و ثروت بیشتر گرفتن😢 مسافرت های رنگارنگ😢 هرزه ...

من که میگم این کار پشیمون شدن داره همراهش من مورد اینجوری دیدم که برگشت پدره

خارج کجا بود همین تهران😢 پی خوشگذرونی خودش  دنبال مال جمع کردن برای خودش😢

عمو داییی بابا بزرگ اونا جی؟

2738
نه دیگه نباید برگرده 😢

اگه دیگه نباااااااید برگرده پس این ماتم و گریه واسه جیه تو که نمیخوایش

من که میگم این کار پشیمون شدن داره همراهش من مورد اینجوری دیدم که برگشت پدره

خانوادگی هیچ وقت درست نمیشن سر تا پا ریا 

نذری میدن برا امام حسین نصف محلو سیر میکنن

کلی خرج برای مسجد و هیئت 

ولی ........ از آب دهان سگ کثیف تر و الوده ترن

نامزدی الان؟

مجرد

وای تو ک منو کشتی....سبزی ندارم

اووم خب تو یخچالتون کالباسی سوسبسی تخم مرغی گوجه ای خربزه ای انگوری مرباییی چیزی نیس؟😯

2706