2733
2739
عنوان

بیاید نصفه شبی واسه موهای زایدتتون ی راهکار بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2648 بازدید | 163 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واای خیلی سخته من یه مدت همش تیغ به دست بودم هرروز و این شد که زد رو دست جنگلای امازون دیگه رفتم لیز ...

من دلم‌ب لیزر خوش بود ک فهمیدم نمیتونم‌چونکه زگیل دارم پخش میش 

تو شروع تمام شعر های عاشقانه ی منی👫 
اره اون و زیر بغل 

چقد دادی

چند جلسه

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
2738
من دلم‌ب لیزر خوش بود ک فهمیدم نمیتونم‌چونکه زگیل دارم پخش میش 

چرا زگیل تو درمان نمیکنی خطرناکه میدونستی؟ 

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
اپلیدی ک خب خیلی درد دارههههه بعدشم جوش نمیزنه ؟

اپیلیدی زیر پوستی میشه

دنیای عجیبی شده است. برای دروغ هایمان خدا را قسم می خوریم و به حرف راست ک می رسیم می شود جان تو . . .
اپيلاسيون كنين جوش ميزنه و موها زير پوستى درمياد چون اپيلاسيون موهارو نازك ميكنه ولى موچين نه براهمي ...

الان ینی موچین بده ؟موهارو از ریشه در میاره قشنگ میبینم سفیدیه ریشه موها ک در میاد ولی خب جوش نمیزنه 

تو شروع تمام شعر های عاشقانه ی منی👫 
واای خیلی سخته من یه مدت همش تیغ به دست بودم هرروز و این شد که زد رو دست جنگلای امازون دیگه رفتم لیز ...

عزیزم چ مدل لیزری کردی راضی بودی چندتا سوال دارم میشه درخاست دوستی ارسال کردم قبول کمی

مگه چقدر گذاشتی بمونه؟  من همیشه از پودر استفاده میکنم البته الان باردارم فعلا نه

خیلی خیلی کم من پوستم خیلی حساس و خبر نداشتم 

از عصر تا حالا فقط دلم میخاد شلوار  ...... از دم در بیارم پرت کنم آون طرف 

یا رب نظر تو برنگردد😎😎😎
2706