2737
2734
عنوان

گرفتن عاروق و بیدار شدن

212 بازدید | 26 پست

سلام عزیزای دل.

سلین خانم من شیر خشکو که میخوره میخوابه بلند که میکنم عاروقش رو بگیرم بیدار میشه و نمیخوابه دیگه.چیکار کنم من خانما.عاروق نگیرم که نمیشه میشه بلندش نکنم و بغل نگیرم و عاروق بگیرم؟😒

رفیقم بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه بدون هیچ مشکلی می خوابه که کاریش نداشته باش خودش تو خواب آروغ می زنه 

اخه نفخ شدید داره مینرسم من خوابم بگیره تو خواب بالا بیاره خدای نکرده هفه شه

رفیقم بود 
ای خدا  خودت کمک کن نینیت چند وقتشه

هنوز یک ماهش نشده،احساس میکنم شیرم سنگینه اخه خیلی سخت عاروق میزنه 

اینطوری‌آرزوکردنم‌قشنگه: یارب‌داننده‌تویی‌هرآنچہ‌دانی‌آن‌دِه 🤍✨️ 
2738
من اصلاً عاروق پسرمو نميگرفتم شير كه ميخورد به پهلوي چپ ميخوابيد خدارو شكر مشكلي هم پيش نيومد

منم نمیگرفتم چون یا نمیزد یا خیلی دیر زیاد احتیاج نداشت شاید نفخش مال شیر خودت باید به تعد؟ذیه ات توجه کنی که چیزای نفخ دار میخوری حتما بعدش نبات یا عرق نعنا بخور

زندگی کوتاه تر از اونه که بخوای خودتو ندید بگیری..😜
ای جان.تو رو خدا شیر میدی دعا کن شیرم بیاد

عزیزم انشاا..که بیاد بچه شما چند وقتشه 

چرا شیرت نمیاد

اینطوری‌آرزوکردنم‌قشنگه: یارب‌داننده‌تویی‌هرآنچہ‌دانی‌آن‌دِه 🤍✨️ 
اخه نفخ شدید داره مینرسم من خوابم بگیره تو خواب بالا بیاره خدای نکرده هفه شه

ببین عزیزم‌من تمام روز که به پسرم شیرمیدم یک بار یا دوبار بعدازشیرخوردنش عاروقش میگیرم البته اگه داشته باشه مشخصه یکم با حالت بی تابی شیرمیخوره ولی شبها اصلا عاروقش نمیگیرم چون کاملا خوابه و همونطورباچشم بسته شیرمیخوره یکی دوبارخواستم عاروقش بگیرم بدجور بدخواب شد منم دیگه اصلا شبها که شیرمیخوره توی خواب عاروقش نمیگیرم خداروهزارمرتبه شکرمشکلی هم پیش نیامده ولی وقتایی که بیداره اگه نگیرم یا بالا میاره یا دلدرد میشه .باید به پهلو بخوابونیش که خدانکرده بالا اورد توی شش هاش برنگرده 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2706