2733
2739
عنوان

پسرمو از پوشک گرفتم

345 بازدید | 44 پست

یک ماهه گرفتمش دو روزه زور میزنه جیشش بیاد شلوارش خیس بشه بعد ذوق میکنه. پسرم از وقتی گرفتمش شاید یکی دوروز اول یکی دو بار فقط خودشو خیس کرد حتی شبا هم از همون اول خیس نکرد

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست....خیلی خیلی قدیمی بودم ترکوندنم که جانی تازه بگیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
چه عکس العملی داشتی با این حرکتش؟

اولاش اشکال نداره و... ولی وقتی دیدم عمدیه دعواش کردم. نه داد و بیداد ولی دعواش کردم

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست....خیلی خیلی قدیمی بودم ترکوندنم که جانی تازه بگیرم

عزیزم فکر کرده بازیه 

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
چندسالشه؟من دخترم بهم نمیگه خودم بایدببرم بشونمش تازه شروع کردم اما ادامش میدم ک کاملابگیرمش 

من وقتی گرفتم که پسرم خبر میکرد

2706