2737
2734
عنوان

مامای همراه در زایمان

196 بازدید | 18 پست

کی تجربه ی استفاده از مامای همراه رو داشته؟

خالصانه و با تمام وجود از خدا میخوام به هرکس که میخواد،راحت و زود فرزند سالم و صالح هدیه بده😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میشه توضیح بدی چطور بود؟چیکار میکرد؟

من چون ضربان قلب پسرم ضعیف بود تمام مدت تن اس تی بم وصل بود نمیتونستم از تخت بیام پایین وگرنه کلی ورزش و ماساژ میداد. 

مدام میومد پیشم چکم میکرد با معاینه کمک میکرد زودتر زایمان کنم. آخراش که دردم زیاد بود پایین پام نشسته بود تو درد معاینه میکرد که زود باز شم و بچه بیاد. بم راهنمایی میکرد ولی چون ان اس تی بم وصل بود کلا دستش بسته بود، وگرنه ورزشا خیلی خوبه. 

خاطره زایمانم تو امضام هست اگه خواسی بخون. 

اگه بیمارستان بت کیسه آبگرم نمیده حتما ببر تو کاهش درد موقع انقباض خیلی موثره

2738
من چون ضربان قلب پسرم ضعیف بود تمام مدت تن اس تی بم وصل بود نمیتونستم از تخت بیام پایین وگرنه کلی ور ...

خودت از قبل انتخابش کردی یا رفتی بیمارستان و مامای همراه خواستی؟

خالصانه و با تمام وجود از خدا میخوام به هرکس که میخواد،راحت و زود فرزند سالم و صالح هدیه بده😍😍😍

من داشتم عالی بود عالی البته بستگی به ماما هم داره قبلش کامل تحقیق کن تخت کناریم ماماش فقط شونه هاشو ماساژ میداد بدبخت دست مامارو از درد فشار میداد کلی دعواش میکرد 

ولی من اسنا داشتم تو بیمارستان مامای خوب مارفی کرد اومد کلی جاهامو موقع درد ماساژ میداد ک ارومتر بشم کلی قربون صدقم میرفت نازو نپازشم میکرد اصن همین ک یکی کنارم بود پابه پام و خیلی مهربون کلی ارومم میکرد یکسره هم دستش تو دستم بود و فقط فشار میدادم اخ نمیگفت دقیقا حس میکردم مامانم کنارمه بعدم بچم بالا بود بهم ورزش سجده داد ی ربه بچم اومد پایین پایین 

خیلی خوب بود من خیلی راضیبودم

🙂
خودت از قبل انتخابش کردی یا رفتی بیمارستان و مامای همراه خواستی؟

رفتم بیمارستان اتاق زایمان خصوصی گرفتم اتاق و ماما باهم بود ماماهم بم دادن از قبلم نمیشناختم. 

اگه خاطره زایمانا رو خونده باشی اکثرا میگن تا صدای جیغ بقیه مامانا رو شنیدن استرس گرفتن. میدونی که چقدر روحیه و نداشتن استرس تو روند زایمان موثره؟

اگه میتونی اتاق خصوصی زایمان بگیر، برا من فرقش ۵۰۰ تومن بود.گرفتم

من داشتم عالی بود عالی البته بستگی به ماما هم داره قبلش کامل تحقیق کن تخت کناریم ماماش فقط شونه هاشو ...

هزینه ش چقدر بود؟

رفتم بیمارستان اتاق زایمان خصوصی گرفتم اتاق و ماما باهم بود ماماهم بم دادن از قبلم نمیشناختم.  ...

میخوام اتاق خصوصی بگیرم.ولی نمیدونستم ماماهم با اتاق بود

تهران بودین؟