2737
2739

عزیزم تو این نی نی سایت سرچ کن خیلی مطلب هست!خودتو نگران نکن.خودم کلی راهنمایی کردم راجع هماتوم...من تو هفته نه دچارش شدم با خونریزی و ابریزش شدید شروع شد من چون بارداریم ناخواسته بود از خدا خواسته میگفتن سقط بشه زبونم لال😣اندازه هماتمم خیلی خیلی بزرگ بود ۴۶×۳۲فکر میکنم.بیمارستان گفت حتما سقط میشه....حتی به‌خودشون اجازه ندادن سنو کنن منو گفتن برو خونریزیت بیشتر شد بیا...خلاصه فردا خودم رفتم بیرون سنو شدم بچم قلبش میزد و همچیش مرتب بود دکترم واسم شیاف و یه سری دارو تجویز کرد استفاده کردم و گفت استراحت کن اصلا نتونستم استراحت کنم اخه بچه نه ماهه داشتم.😥خدارو شکر با همون داروها تو هفته۱۶ جذب شد😊الانم تو هفته۳۴ هستم😍

عزیزم تو این نی نی سایت سرچ کن خیلی مطلب هست!خودتو نگران نکن.خودم کلی راهنمایی کردم راجع هماتوم...من ...

مرسی خاهر خیلی ممنون از راهنماییت.منم دکتر برام شیاف نوشته فقط اندازه هماتوم منو تو سونو زده 10×39.بزرگه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی خاهر خیلی ممنون از راهنماییت.منم دکتر برام شیاف نوشته فقط اندازه هماتوم منو تو سونو زده 10×39.ب ...

نه خودتو نگران‌نکن.واسه من خیلی بزرگتر بود توکلت به خدا.شرایطشو داری استراحتم داشته باش شیاف خارجی هم استفاده کن تاثیرش بیشتره

2731