2733
2734

من دخترم دوماهشه

خيلي سخته 

همش ميترسم واي شير نخورد واي وزن نكرفت واي جطوري شير خشك بدم

دور سرش جقدر رشد كرده قدش جطوريشده

الان ميخنده الان سرفه ميكنه واي خفه نشده

دوسه ماهه اوضاع ام اينه

خيليييييييييي سخت و پيچيدست بجه داري 

يا كاشف الكرب عن وجه الحسين اكشف كربي بحق اخيك الحسين(ع)❤️❤️نيلسا❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم یه پسر دارم انشالله ابان ماه 3 ماهشو تموم میکنه به سخخخختی بزرگش کردم بچه بدقلقی بوده و هست.

ولی خداروشکر که دارمش خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه قصد دادم یکم که بزرگ شد اقدام کنم و خدا انشالله دوتا دختر دوقلو بهم بده😍😍😍😍😍

خدایا خیلی شکرت❤
شير خودتو ميدادي؟ دكتر بردي واسه وزنش؟؟؟

شیر خشک می خوره

بردیمش پیش مشاورتغذیه رژیم غذایی داد ماه بعد دو باره می بدم خدا کنه وزن گرفته باشه

آدم خانه اش یک جاست،دلش هزار جای دیگر............ 
2740
دختر من سه ماهشه هنوزم شبا تا صبح بيداريم اصلااااا نميخوابه😭

تازه اول راهی خواهر

دختر من تا 14ماهگی با ماشین می بردیم بیرون یکم می چرخیدیم می خوابید میاوردیم خونه دو سه ساعت دیگه دوباره بیدارمی شد

آدم خانه اش یک جاست،دلش هزار جای دیگر............ 

من دوتا دختر پنج ساله و دو ساله دارم..خیلی سخت بود بزرگ کردنشون ولی خدا رو شکر میکنم که دارمشون.دیگه با هم بازی میکنن با دیدنشون کیف میکنم..

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭

دیگه بچه داری همینه دخترمن زیرهفت ماه صبح تادوخواب بودوسطاش شیرمی خورددوساعت بیداربودنیمساعت می خوابیدتاساعت یازده همین منوال بودازیازده تااذون صبح کامل بیداردیگه من تیوی روشن شوهروپسرم می خوابیدن منم نمازمی خوندم تاساعت ده باهاش می خوابیدم بعدم کارام

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم
تازه اول راهی خواهر دختر من تا 14ماهگی با ماشین می بردیم بیرون یکم می چرخیدیم می خوابید میاوردیم خو ...

اي واااي من ٩ ماهگيش بايد برم سركار با اين اوضاع اگه شبا نخوابم كه نميتونم صبح زود بيدارشم 🤕😫😫😫

من پسرم نه روزشه بچه آرومیه ولی همش استرس دارم هیچ خواب ندارم 

بخواب خواهرم بخواب يك ماه بشه تازه استرست شروع ميشه هوش و گوشش باز ميشه شيطون ميشه 

مردني كه اتفاقي باشه بخشي از طبيعيته من ميخوام انتخابي برات بميرم 😍😍😍😂
2706