2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😐

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️
چه جوری؟باردار!

نه سوال کردم کسی بوده وقتی زمان تخمک گذاریش میشه سینه هاش درد بگیره شدید بعدش دیگه تا وقتی پریود میشه همینجوری درد بکنه ؟؟

خدایا به حق همین ماه عزیز خودت حاجتمو بده هرچی صلاحه برام همون رو بخواه🙏
نه سوال کردم کسی بوده وقتی زمان تخمک گذاریش میشه سینه هاش درد بگیره شدید بعدش دیگه تا وقتی پریود میش ...

من

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2738
😐

نه سوال کردم کسی بوده وقتی زمان تخمک گذاریش میشه سینه هاش درد بگیره شدید بعدش دیگه تا وقتی پریود میشه همینجوری درد بکنه ؟؟

نه سوال کردم کسی بوده وقتی زمان تخمک گذاریش میشه سینه هاش درد بگیره شدید بعدش دیگه تا وقتی پریود میش ...

منم اينطوري ميشم

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️
منم اينطوري ميشم

اخه من اول اینجوری نبودم خیلی اذیتم از دردش بخاطره چی میتونه باشه؟؟

دلیلش تخمک گذاریه دیگ😆

خب اخه تخمک گذاری فوقش سه روز باشه من از وسط سیکل درد میگیره دیگه تا وقتی پریود شم

2706