2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس چجوری زایمان کردی؟

بستری شدم آمپول فشار زدن کیسه آبمم پاره کردن ۱۴ساعت درد کشیدم نتونستم زایمان کنم سزارین شدم البته من تمام حاملگی استراحت مطلق بودم و دارو استفاده میکردم اصلا پیاده روی نکردم

2728
بستری شدم آمپول فشار زدن کیسه آبمم پاره کردن ۱۴ساعت درد کشیدم نتونستم زایمان کنم سزارین شدم البته من ...

اخی عزیزم.ترس منم از همینه ک این همه معطل شدم و سز بشم دکترمم خیلی باحوصلست

2740
سلام من اولین روز هفته ۴۰ زایمان کردم البته منم دردی نداشتم. با تحریک دهانه رحم توسط دکترم و نزدیکی ...

من نزدیکی ندارم اما خیلی پیاده روی کردم و ورزش از اول حاملگی اما تاثیری نداشته دکترم گفت لگنت عالیه اما اصن باز نشده امروز ۳ بار معاینه شدم😢

من نزدیکی ندارم اما خیلی پیاده روی کردم و ورزش از اول حاملگی اما تاثیری نداشته دکترم گفت لگنت عالیه ...

منم شرایط شمارو داشتم. شربت زعفرون. تخم شوید. گل گاو زبون. قرص گل مغربی ۲تا ۲تا. همه این کارارو کردم ولی هیچی مثل نزدیکی و تحریک دهانه رحم جواب نداد

من نزدیکی ندارم اما خیلی پیاده روی کردم و ورزش از اول حاملگی اما تاثیری نداشته دکترم گفت لگنت عالیه ...

من هر شب پیاده وری ۱ ساعت داشتم و بعد از پیاده روی با همسرم میرفتیم پارک با وسایل های ورزشی تو پارکا ورزشایه لگن میکردم. این کارا تو روند زایمان تاثیر داره. ولی برای درد زایمان بهترینش نزدیکیه

منم شرایط شمارو داشتم. شربت زعفرون. تخم شوید. گل گاو زبون. قرص گل مغربی ۲تا ۲تا. همه این کارارو کردم ...

من خونه مامانمم و همسرم خونه خودمون شرایط نزدیکی ندارم.زعفرون و کاسنی و همه چی خوردم اما تاثیر نداشت این همه هم معاینه شدید شدم باز تاثیر نداشت دیگه خیلی خسته شدم