2733
2739
عنوان

اونایی که اچ سی جی زدن میاین

123 بازدید | 12 پست

من روز پانزدهم پریودم دوتا اچ سی جی زدم  امروز روز بیست هفتمم هست الان بی بی چک زدم منفی بوده 

ینی حامله نیستم درسته😞

البته پریودم دیر به دیر و نامنظمه

فعلا دارم شیاف پروژسترون میزارم که سه تا دونش مونده هنوز

دوست عزیز لطفا لایک نکن ممنون

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چهارده روز بعد بی بی مثبت شد

خدا حفظش کنه براتون😍😍 

پس صددرصد واسه من منفیه چون دوازده روز از اچ سی جیم رد شده  لااقل باید به صورت کاذب مثبت میداد😞

سلام عزیزم من دو دوره از این امپولا استفاده کردم یه دوره اش ک میشه سه تا هر سه تا رو پشت سر هم زدم در حالیکه باید هر ماه یکی زده بشه ... اون ماه من خودمو کشتم تستم دو خط نشد تا وقتی ک پریود شدم خیلی ناراحت شدم چن ماه گذشت ... بعدش دیدم یه هفته پریودم عقب افتاده خوشحال بودم دیدم ن دوباره پری شدم رفتم دکتر ایندفعه مث شما روز ۱۵ یکی زدم با همون باردار شدم و تستم کاملا پررنگ بود آن شالله نصیب شما ... ببخش طولانی شد 

2738
خدا حفظش کنه براتون😍😍  پس صددرصد واسه من منفیه چون دوازده روز از اچ سی جیم رد شده  لااق ...

نه عزیزم کاذب نمیشه واسا بعد چهارده روز تا لقاح انجام بشه طول میکشه حالا صبر کن انشالله مثبته

خدایا برای همسر بی نظیر و دختر یکی یکدونم سپاسگزارم❤️🌸
نه عزیزم کاذب نمیشه واسا بعد چهارده روز تا لقاح انجام بشه طول میکشه حالا صبر کن انشالله مثبته

ممنون محتاجم به دعا از نی نیت بخواه از خدا بخواد یه فرشته مثل خودش بزاره تودلم

سلام عزیزم من دو دوره از این امپولا استفاده کردم یه دوره اش ک میشه سه تا هر سه تا رو پشت سر هم زدم د ...

ممنون عزیزم من یبار زمستون فقط یخچالی زدم که فولوکول رشد نکرد 

اینبار فولوکول رشد کرد دفعه اولم بود دوتا اچ سی جی با هم زدم ولی فک کنم اصلا تخمکم ازاد نشد چون پنج شیش روز قبلو بعد اچ سی جی  کیت تخمک گذاری مکس گذاشتم اصلا دو خط نشد گفتم شاید کاذب باشه😞

الانم که دوازده روز از اچ سی جی میگذره دیگه طاغت نیووردم بی بی چک گذاشتم که اونم یک خط بود

خواهش میکنم منم دعا کنید ماها باردارین یه فرشته تو دلتونه بخاطره پاکی اون فرشته خدا حاجتتونو راحت میده😔

ممنون محتاجم به دعا از نی نیت بخواه از خدا بخواد یه فرشته مثل خودش بزاره تودلم

انشالله به حق همین روزا بی بی مثبت ببینی عزیزم

خدایا برای همسر بی نظیر و دختر یکی یکدونم سپاسگزارم❤️🌸