2733
2734
عنوان

شما شوهراتون اجازه ميده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1846 بازدید | 152 پست
منم چشام رنگیه. ولی ربطی به چشم نداره. مزاحم و ادم بیخود زیاد شده. ادم مریض زیاااده. ولی خونه مادرت ...

ميرسونم ميگه برو تنها نميذاره برم

تيكر بارداري نيست ميزنم ايشالا زود باردار بشم دوباره. بچم پاره تنم آسمانی شد بمیرم برا قلبت که دیگه نمیزنه فکر میکردم معجزه ای اما خدا گرفتت ازم قلبم داره تیکه پاره میشه لطفا برای ارامشم دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

كدوم ور

اصا بهم گیر نمیده 😐 اگ هم سالی ی بار گیر بده من فک میکنم مامانش گفته بهش ک احتمالا همینم هست

انگار اهمیت نداره براش 

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
قبول دارم خیلی سخته ولی چیکار میشه کرداگه دوستش داری بایدتحمل کنی وسعی کنی درستش کنی

دوسش دارم ولي تحمل نميشه ديگه پشيمون شدم از ازدواجم 

تيكر بارداري نيست ميزنم ايشالا زود باردار بشم دوباره. بچم پاره تنم آسمانی شد بمیرم برا قلبت که دیگه نمیزنه فکر میکردم معجزه ای اما خدا گرفتت ازم قلبم داره تیکه پاره میشه لطفا برای ارامشم دعا کنید 
2731
حتي خونه مامانمم نميذاره خودش بايد باشه 😔البته خودشم جايي نميره ولي خب منم دل دارم همش بايد با قوم ...

شوهر منم این جوری بابا بعد ازدواج شدم یه آدم تنها نه دوست دارم ن هیج کس

لطفامیشه برا سلامتی نی نی تودلیم صلوات بفرستید 🙏😍🙁
شوهر منم این جوری بابا بعد ازدواج شدم یه آدم تنها نه دوست دارم ن هیج کس

دقيقا😭😭😭

دقیقا اینا همشون همین حرفارو میزنن نمیدونم خوشگلی میدزدنت چون دوست دارم اینطوریم درحالی که اگه دو ...

ميگه ولت ميكنم اما ول كردنش جوريه كلا بي محل ميشه

2738

شبیعه داعشیهاست

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن

بگو اينجوري اينقدر اذيت ميكني بيشتر بترس كه از دستم بدي

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

متن و خوندم دلم گرفت حس زندانی کردم 

شوهر ندارم ولی دوس پسرم نمیزارم راجب همه چی برام نصمیم بگیره مثلا اگ نخواد من شب تا دیر موقع بیرون باشم منم نمیزارم اون بیرون باشه شوهرم همینه چ فرقی داره اون ازاد باشه واسه تو خار داره!!

بی هوا بوسه بزن عشق دو چندان بشود بوسه انگاه قشنگ است ک تمرین نشود❤️جنوبیم
شبیعه داعشیهاست

نه تا اون حد😓😅

شوهر من میگه خونه نمون،برو باشگاه،برو سرکار😒😒جای بخوام برم میگه خودت برو ،میگم با ماشین خودمون برم میگه با تاکسی برو رو پای خودت باش😒😒😒خیلی بد اینجوری چرا تعادل ندارن یا از اينور،بوم ميوفتن یا از اون ور،بوم

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
2706