2737
2739
عنوان

همسرم خیلی شیطنت داره

733 بازدید | 13 پست

بچه ها سلام منو راهنمایی کنید

من ی ساله ازدواج کردم از وقتی ازدواج کردم فهمیدم همسرم هم تو محیط کارش با خانم ها راحته هم اینکه دیدم با همکاراش چت میکنه و پاک میکنه.چند بار تماس تلفنی شده و زود پاک کرده تا من نبینم خسته شدم هر بار گفته خریت کردم اشتباه کردم من بخشیدمش دوباره کاراشو شروع کرده.بمن دروغ نمیگه ولی خیلی پنهون کاری داره😔😓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

بهش بگو سنگین رنگین و با وقار باشه مثل یه مرد واقعی رفتار کنه غرور داشته باشه تا وقتشو برای هر کسی نزاره

گل شیشه ای:سرباز ۱:اون دختر کوچولوإ ، یه ساله هروقت با قطار میام جبهه میبینمش...سرباز ۲:پس چرا مثل بقیه گل هاشو نمیده ؟ سرباز ۱:اون گل هاشو همینجوری نمیده بابتشون پول نمیگیره ، منتظره تا بچه‌ها برن کنار...                                                         سرباز ۲:برن کنار ؟ برای چی؟!                                         سرباز ۱:تا اون ادمی که دنبالشه رو پیدا کنه                     سرباز ۲:خب ، مگه کی رو میخواد پیدا کنه ؟                      سرباز ۱:اون ادمی رو که قراره شهید بشه                           سرباز ۲:این..این دخترکوچولو تا حالا به هر ادمی که گل داده اون ادم  شهید شده ...................لای لا لا لای لا لای لا لایییی...لای لالا لای لالای لاییی
ازم حساب میبره اینجوریه.فقط تکست میده یا زنگه ولی نمیدونم چه جوری از سرش بندازم.همه اش هم به غلط کرد ...

خب توام حتمن زود بخشیدیش یکم زجر کشش کن هرکس خودش قلق همسرشو میدونه

❤❤❤خدا جونم آرزوم مادر شدنه یه نی نی برای منو عشقم به لطف خودت عطا کن ❤❤❤