2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من بعد از حمام روغن ترکیبی نارگیل و بادام می زنم از زیر گوش به پایین

چرب نمیشه ؟ من قبل از حموم میزنم مثل موی لیس زده شده میشه حالم بهم میخوره ازشون !

مامان دو تا گل خوشگل   
2738
به نظرم کوتاه کن و بهشون رسیدگی کن روغن کرچک هرشب بزن, چون الان که بلند و آسیب دیده ست هرچی مواد است ...

راهنماییای دوستان رو یه ماهی استفاده میکنم نتیجه نداد کوتاه میکنم چون واقعا خسته شدم از این وضع 

مامان دو تا گل خوشگل   

من انقدددد خرجشون كردم از بهترين ماسك و سرم و آبرسان و ... فايده نداشت! كوتاه كردم از ته باز بلند شد همون آش و همون كاسه... دلمو زدم به دريا و خدارو شكر خيلي خوب شد، راحت شدم

جاي خوب انجام بدي هيچ ضرري نداره ، مواد كراتينه جديد مثل قديما نيست ديگه، فقط جاي مطمئن بايد بري

ممنون خانوم . باید ببینم توی مشهد کجا مطمئن هست

مامان دو تا گل خوشگل   
چرب نمیشه ؟ من قبل از حموم میزنم مثل موی لیس زده شده میشه حالم بهم میخوره ازشون !

:)) 

باید خودت تست کنی ببینی چقدر برای موهات کافیه

من اوایل کم می زدم و فقط نوک موهام،  پف و وز موهام رو کم نمی کرد

مدتیه بیشتر می‌زنم، ظاهر چربی نداره ولی موهام رو شاداب نشون میده

کلا هر چی می زنی اندازه های مختلف رو تست کن

تنها راهِ یافتنِ راهی به سوی شادمانی و نیکبختی این است که با خودمان در مورد مواردی که از اصول اخلاقی‌مان سر‌پیچی کرده‌ایم، صادق و روراست باشیم. چه چیزی باعث می‌شود که خیانت کنیم؟ یا در نوشیدن افراط کنیم؟ یا دست روی کسی بلند کنیم؟ اگر دلیل این کارها را دریابیم، می‌توانیم رفتارمان را عوض کنیم. اگر به فلسفه رواقی باور داشته باشیم، اصل این است که بدون درستکاری و وارستگی، شادمانی و خوشبختی ممکن نیست.
2706