2733
2739
آره گرایشت باید مشخص بشه که بدونی چه دسایی رو باید بخونی دیگه. دوتا گرایش هم میشه فقط چون تعداد درسا ...

سلام عزیزم ببخشید شما چه کتاب‌هایی رو خوندید من رشتم زبان بوده کتاب های مدرسان شریف رو گرفتم به نظرتون همین کتاب‌ها کافیه؟ ممنون میشم جواب بدید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آره گرایشت باید مشخص بشه که بدونی چه دسایی رو باید بخونی دیگه. دوتا گرایش هم میشه فقط چون تعداد درسا ...

سلام گلم. ميخام ارشد روانشناسي تهران يا كرج دولتي قبول بشم ممنون ميشم بهم بگي براي باليني چه كتاباي بايد بگيرم و چه درساي رو بيشتر كار كنم

2731
سلام گلم. ميخام ارشد روانشناسي تهران يا كرج دولتي قبول بشم ممنون ميشم بهم بگي براي باليني چه كتاباي ...

سلام.

به نظر من کتابای ماهان یا مدرسان شریف رو بخون

من ارشد مشاوره خانواده بودم.کتابای ماهان رو فقط خوندم رتبم 9 شد.بهترم میتونستم بشم خودم موقع جواب دادن به سوالا چندتاشو حدسی زدم که از شانس همشون اشتباه بودن

سلام. عزیزم من فقط ماهانو خوندم و رتبم 9 شد

عزیزم من دارم برای کنکور ارشد میخونم کتاب اصلیا رم خوندم ولی بازم خیلی استرس دارم،،برای بالینی و عمومی میخونم حالا هر کدوم شد،،به نظرتون کنکورش سخته یا آسون؟

من ارشد روانشناسی دارم، کارشناسی هم رتبم ۳۰۰ گروه علوم انسانی بود، با هزینه ی مناسب میتونم برای کسی که میخواد کنکور بده برنامه بنویسه، کارگاه های تربیت فرزند و تربیت جنسی کودکان برای والدینم دارم،کسی خواست در خدمتم

2738
من ارشد روانشناسی دارم، کارشناسی هم رتبم ۳۰۰ گروه علوم انسانی بود، با هزینه ی مناسب میتونم برای کسی ...

لطفا بهم پیام بدین میخوام کنکور بدم اگه ممکنه راهنماییم کنید 

برا من که میخام شروع کنم چه بسته و موسسه ای پیشنهاد نیکنید

چون هیچی نمیدونم ازش

از منابع مدرسان یا ماهان استفاده کردین؟ بنظرتون مفید هستند؟

2706