2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

آنا خیلی قشنگه .من خیلی دوست داشتم دخترم به مامانم بگه آنا ولی نگفت😐 خودش میگه مامان مهری

اتفاقا منم برا همین این تاپیکو زدم که ببینم اکثرا مادربزرگارو چی صدا میزنن؟ اخه بچه برادرم تازه به دنیا اومده قراره به بابام بگه آتا

و به مامانم بگه آنا

خواستم ببینم بقیه چی صدا میزنن 

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد         من نه انم که زبونی کشم از چرخ فلک
2731

بچه من یکسالشه من دارم یادش میدم بگه مامان بزرگ ولی خواهر شوهرم همش یاد بچه م میخواد بده مامان جون، از طرفی هر وقت پسرم صدام میزنه مامانی، مادرشوهرم جواب بهش میده ، کلا هم دوست داره مامانی هم مامان جون بچه م بشه  اینا دیگه کین، فکر کنم چند صباح دیگه بگه اصلا خودش بچه رو بدنیا آورده، من حساسیت نشون نمیدم چون میدونم لج میکنن ولی خب همیشه من میگم مامان بزرگت اومد برو پیش مامان بزرگ، همش همین کلمه رو میگم

خدایا دستمو بگیر
بزار مادربچه مشخص کنه بچه اش چی صدا کنه.چون خواهر شوهری بد نشی یه وقت

عزیزم من که مشخص نکردم  خودشون مشخص کردن 

دوما به نظر من این حق پدربزرگ و مادربزرگاس که خودشون بگن چی صدا زده بشن 

هرچند خدایی عروس ما هم خودش گفت شما هرچی دوست دارین بگین همونو صدا بزنه

بچه ندارم

ولی من ننه صدا میکنم

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی

من‌ به مامان بزرگم میگفتم بی بی😔

همیشه موهاشو حنامیزد بعضی وقتام میگفتم

دختر مو شرابی

خیلی ذوق میکرد😢خدا رحمتش کنه

بچه هام به مامانم میگن مامانجون 

ولی به مادرشوهرم میگن ننه خودش یادشون داد

هر روز بیشتر از دیروز دوستت دارم..گویی در قلبم بروزرسانی میشوی🤗😍
بچه من یکسالشه من دارم یادش میدم بگه مامان بزرگ ولی خواهر شوهرم همش یاد بچه م میخواد بده مامان جون، ...

خدایی منم یه روز مادربزرگ بشم دوست دارم خودم به نوه م بگه چی صدام بزنه

و مطمئنم مامانی و مامان جون انتخاب نمیکنم چون اینا فقط مختص مادر بچه س 

ولی خوب مادربزرگم حق داره که چیزیو که دوست داره صداش کنن دیگه ...

عزیزم من که مشخص نکردم  خودشون مشخص کردن  دوما به نظر من این حق پدربزرگ و مادربزرگاس که خ ...

آخه تاپیک زدی احساس کردم حساس شدین رو این قضیه

من  چون خودم عروسم و خواهرشوهر،دو طرفه خواستم راهنمایی کنم یه وقت سر مسائل کوچیک دلخوری پیش نیاد.چون خیلی تو اقوام دیدم.

پدربزرگ و مادربزرگ هم وقتی حق دارن که از اول با پسر و عروسشون مهربون و خوب باشن نه وقتی تازه نوه به دنیا میاد 

آخه تاپیک زدی احساس کردم حساس شدین رو این قضیه من  چون خودم عروسم و خواهرشوهر،دو طرفه خواستم ر ...

نه حساس نیستم به هیچ عنوان من فقط دیروز داشتن راجع به این موضوع صحبت میکردن کنجکاو شدم ببینم بقیه چی صدا میکنن

درضمنما انقد عروسمونو دوس داریم و تحویلش میگیریم که همیشه خودش میگه والا نمیدونم چیکار کردم که خدارو خوش اومده شمارو قسمت من کرده

تو همه تاپیکها هم گفتم که عروسمون خیلی ماهه

هیچ مشکلیم باهاش نداریم

خدایی منم یه روز مادربزرگ بشم دوست دارم خودم به نوه م بگه چی صدام بزنه و مطمئنم مامانی و مامان جون ...

خوب بازم مادربزرگ خوبی میشی دیگه

من هم گفتم هر چی دوست دارین.مادرشوهرم گفت عزیز خیلی دوست دارم.اما بعدش خواهر شوهرم یادش داده مامان جون‌.

خوب بازم مادربزرگ خوبی میشی دیگه من هم گفتم هر چی دوست دارین.مادرشوهرم گفت عزیز خیلی دوست دارم.اما ...