2733
2739

اره حتمااااا ، منم تو عقد جداشدم ، ولی فریب در اطدواج بود برا من اگه دختری دستت بازتره ، بااین مرد نمیشه زندگی کرد البته با توصیف شما ، امیدوارم سربه راه شه ولی اگ امیدی نداری بهش پس از یه مشورت منطقی جداشو

شروع زندگی با یک طلبهء سید  ؛)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خودت درخواست بدی محکوم میشی.تنها راهش راضی کردنشه توافقی طلاق بگیری .یااگه سکه هات زیاده بزارش اجرا ...

مشروب تا ۴۰شب نماز نداره و نجسه کدوم حاکم شهری میادو زنو محکوم میکنه اولا اجرا ڴداشتن سکه چیزی عایدش نمیشه ، اگ شد توافقی اگ نه چند مرتبه بگذره نشد جداشی ، غیابی

شروع زندگی با یک طلبهء سید  ؛)
2740
چهار ماهه عقدیم همه دروغ گفتن یا نمیدونستن

من چندتا از دوستام جدا شدن،همشون هم الان خیلی خیلی خوشبخت هستند ولی بازم سختمه  بگم جدا شو از همسرت.ب عدالت قاضی هم چشم نداشته باش چون تو این راه نصیبت نمیشه.ب خانوادت بگو،بعد خانوادگی ب اونها خبر بدید ک بیان و صحبت کنید و اعلام کن اونجا ک میخوای جدا بشی.هرگز هرگز دوتا کار رو نکن اول اینکه خودت نرو ب پسره خبر بده،دوم اینکه منتظر نشو ک احضاریه دادگاه خبر درخواست طلاقت رو بهشون بده.

ولییییییی ۴ماه خیلی مدت کمی هست برای طلاق.

من چندتا از دوستام جدا شدن،همشون هم الان خیلی خیلی خوشبخت هستند ولی بازم سختمه  بگم جدا شو از ه ...

تو چهار ماه پدرم دراومده

هرشبم گریه 

غصه

افسردگی گرفتم ازهمه خستم

خودم تحصیلاتم عالیه میرم سرکار قبلیم چرا شوهر کنم 

والله اينا زندگيشون تو شوهر خلاصه ميشه 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
تو چهار ماه پدرم دراومده هرشبم گریه  غصه افسردگی گرفتم ازهمه خستم

الهی بمیرم عزیزم‌.غصه نخور این دردی نیست ک دوا نشه عزیزدلم‌.دیگ ادم بعضی وقتا بدشانسی میاره دیگ‌

پدر و مادرت رو درجریان این مشکلات گذاشتی؟میدونن ک میخوای اقدام ب جدایی کنی؟