2733
2739

شوهرم ،مرد خوبیه،از صبح میره سرکار تا۶عصر،از نظر اقتصادی خیلی به فکر،همیشه برنامه ریزی درست داره واسه مخارج،اصلا اهل رفیق بازی و مسایل حاشیه نیست،ولی اصلا محبت کردن و ناز کشیدن یاد نداره،کمک نمیکنه تو کار خونه،حتی اگه مریص باشم همیشه خونم مرتبه و غذام آماده،از وقتی از سرکار میاد جلو تلویزیونه،تا بچه ها یکم شلوغ میکنن میره حیاط دور میزنه،اگه تعطیلی باشه میره خونه مامانش،اصلا ما رو بیرون نمیبره میگه پول ندارم

خدای دیروز و امروز تو،خدای فردایت هم هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوماه زایمان کردم،بچه دوم،باورتون نمیشه خیلی ضعیف شدم،از دیروز همش اسهال و استفراغ،دوبار دکتر رفتم،امروز همش معده درد و سردردم،ولی از وقتی اومده جلو تلویزیونه،انگار نه انگار من مریضم،بچه گریه میکنه الان خودشو بخواب زده،سرم گیج میره

2728

شاید ذاتا ادم خونسردی باشه.خانوادشم اینطورن؟ شایدم فکرش درگیر موضوعی باشه

‏فرمولی مهم درزندگی از کلام استاد شجاعی: به همه چیز نگاه امانتی داشته باشید...فرزندم امانته...خونم امانته... همسرم امانته......و.......                                      امام صادق(ع): شخص امین آن کسی است که از خدا می‌ترسد. (بحار،‌ ج ٧٥، ص ٩٩)...                             در امانت ها خیانت نکنیم ...‎#خودسازی
شاید ذاتا ادم خونسردی باشه.خانوادشم اینطورن؟ شایدم فکرش درگیر موضوعی باشه

تو خونواده پرجمعیت بوده،مامانش همش مشغول کار خونه بوده ،زیاد بهشون محبت نکرده،هیکدومشون محبت بلد نیستن،من ندیدم تا به حال یکیشون بچه هاشونو بوس کنن،همشون خشکن،وای گناه من چیه

خیای ورزش دوس داره،از اول که ازدواج کردیم همینطور بوده،دیگه از هرچی زمین چمن و فوتبال و والیبال ،مسابقات جاکارتا و جام جهانی و لیگ حالم بهم میخوره،صدا عادل و خیابانی میاد سردرد میشم،آرم شبکه ورزش ببینم عصبی میشم

2738
خیای ورزش دوس داره،از اول که ازدواج کردیم همینطور بوده،دیگه از هرچی زمین چمن و فوتبال و والیبال ،مسا ...

میفهمم عزیزم تو دوس داری بااحساستر باشه گرم کنه رابطه رو ولی یا بلد تیست یا ناراحته از چیزی و مقاومت میکنه

بهرحال رویه زندگیش باتو متفاوت بوده و تربیتش اینطور بوده تاحدودی دست خودش نیست شما سعی کن خودت رابطه رو دست بگیری در مورد چیزایی ک علاقه داره باهاش حرف بزن بهش گاهی ابراز علاقه کن،ناز کن،شاید سر ذوق اومد ولی بهر حال تا حدودی باید شخصیتش رو بپذیری و هنین طوری ک هست سعی کنی دوستش داشته باشی و توقعی ازش نداشته باشی و این موضوع رو تو ذهنت بزرگ نکنی اینطوری خودت هم اذیت نمیشی

‏فرمولی مهم درزندگی از کلام استاد شجاعی: به همه چیز نگاه امانتی داشته باشید...فرزندم امانته...خونم امانته... همسرم امانته......و.......                                      امام صادق(ع): شخص امین آن کسی است که از خدا می‌ترسد. (بحار،‌ ج ٧٥، ص ٩٩)...                             در امانت ها خیانت نکنیم ...‎#خودسازی
من اینقد بدبختم که کسی حتی نیومد تو تاپیکم دلداریم بده

خدانکنه عزیز دلم شاید چون مشکلت حاد نبوده خداروشکر،زیاد کاربرا جلبش نشدن

بدبخت نیستی اصلاااا خیلیم خوشبختی که دوتا گل داری

هرچی میخوای باید بگی،مردها نمبدونن نیاز زنها رو

بخثوص اگه تو خونواده های بی احساس بوده باشن

خودت شاد باش،اگه شریک نشد محلش نذار،خودتو بچه هات عشقو حال کتید بیرون برید .همه تفریحا پولی نیستن

محکوم نیستی بخاطر بی خیالیش تو هم خونه نشین باشی

اینجا جای تبادل نظره،تحمل نظر مخالف رو نداری اظهار نظر نکن!!
بدبخت نیستی اصلاااا خیلیم خوشبختی که دوتا گل داری هرچی میخوای باید بگی،مردها نمبدونن نیاز زنها رو ...

آفرین از دیدگاه دوستمون نگاه کن خوشبختی خودت رو محدود ب توجه شوهرت نکن

میفهمم عزیزم تو دوس داری بااحساستر باشه گرم کنه رابطه رو ولی یا بلد تیست یا ناراحته از چیزی و مقاومت ...

وقتی اینکارو کنم خوبه،ولی باز روز بعد اگه بخوام خوب باشه باز باید من شروع کنم

2706