2737
2734

سلام بچه ها هفته نهمم دماغم با دهنم خیلی تلخ میشه چیکار کنم؟؟😭😭😭شما هم اینجوریین؟؟

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪
دماغ چطوری تلخه.  

نمیدونم احساس میکنم😭😭😭😭

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای اره منم همینجورم .ی طمع بدی تو دهنم حس میکنم 😢

چند هفتته؟؟

امروز ۹

اخی منم ۹ هفته و یک روز😍😍😍😍 بره غربالگری کی میخوای بری؟؟

2740
اخی منم ۹ هفته و یک روز😍😍😍😍 بره غربالگری کی میخوای بری؟؟

دکترم مسافرته

برا قلب نرفتم هنوز😑😑😑

شنبه وقت داده

👶پسر پسر قند و عسل...خــدای بزرگم ی دنیا ممنونم .ازت میخوام مواظب گل پسرم باشی و سالم بزاری بغلم 😊... الحمدالله
دکترم مسافرته برا قلب نرفتم هنوز😑😑😑 شنبه وقت داده

عه چقد دیر من ۷ هفته رفتم

عه چقد دیر من ۷ هفته رفتم

۶ هفته دو روز رفتم ک ساک بارداری رو دید و گف لقاحت دیر بوده برو دو هفته دیگ بیا

دوفته دیگم ک زنگ زدم گف مسافرته 

و برا شنبه وقت داده

👶پسر پسر قند و عسل...خــدای بزرگم ی دنیا ممنونم .ازت میخوام مواظب گل پسرم باشی و سالم بزاری بغلم 😊... الحمدالله
منم اوایل بارداری خیلی دهنم تلخ بود تویک تاپیک گفتم گفتش بچم پسره خخخخ حرفش شوخی شوخی درست دراومد حا ...

چه جالب😃😃😃ضربان قلب نی نیت یادت میاد؟؟

۶ هفته دو روز رفتم ک ساک بارداری رو دید و گف لقاحت دیر بوده برو دو هفته دیگ بیا دوفته دیگم ک زنگ زد ...

انشاالله که سالم و سلامت باشه عزیزم❤❤❤