2737
2734
سلام به مامانای مهربون کرجی منم چند وقتیه کرج زندگی میکنم و یه نی نی چهار ماهه دارم که هر کاری میکنم سینمو نمیگیره چند وقتییه که میدوشم بهش میدم ولی میگن اگه نی نی مک نزنه شیرم خشک میشه هر راهی رو بگید برای اینکه سینمو بگیره امتحان کردم حالا تصمیم گرفتم اگه از شما مامانا کسی شیرخواری داره که دوست داره شیر مادر بهش بده و شیرش کمه یا شیر خشک میده اگه سینرو میگیرن هماهنگی کنیم تا من بهش شیر بدم که هم شیرم خشک نشه و بتونم برای نینیم بدوشم بدم و هم نی نی شما از مزایای شیر مادر برخوردار بشه .هر کدوم از مامانا خواستن بگن شماره بدم صحبت کنیم ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مارال جون من پسری خوبی دارم که 10 روزه بخاطر شیمی درمانی از شیر گرفتمش کاش این تاپیکو 10 روز زودتر میزدی تا من هم از این پریشونی دربیام تازه من کرج هم هستم . حیییییف . یه شیر دوش برقی بخر تا شیرت خشک نشه بذار تو یخچال با شیشه بهش بده . من هنوزم شیر دارم اما بی مصرف. تا صدای آریا رو میشنوم سرازیر میشه
خدایا ... خودت رو از من نگیر ...
2731
2738
2706