2737
2734
عنوان

خانوما ب نظرتون چیزی هس ک.‌‌...

125 بازدید | 15 پست

یه نشونه یا چیزی ک بشه فهمید رابطه بدون محافظت در اون ماه اثر کرده

منظورم یه روز بعد رابطه

بشه فهمید تخمک و اسپرم باهم تماس داشتن یا نه

وجود داره؟!

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

😣نمیتونم دووم بیارم تا موقع پریودی

زندگی مثل یه آینه ست ،اگه به روش بخندی به روت میخنده!😊👌💫خدایا شکرت واس این معجزه خوبت خوش اومدی ب زندگیمون😍برای تمام کسایی ک این حس نابو تجربه نکردن از ته قلبم از خدا میخوام ک هر چه زودتر این حسو تجربه کنن❤
2738

شما هم ک همه چیز واستون خنده داره😑

تودوباره توذوق من زدییی؟😒 دیگه اصلانمیخندم ب حرفات😒 😁...

خخخ شوخی کردم 

مگه قبلا هم گفته بودم ببخشید توروخدا ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

معذرت میخام من اصلا اسم کاربرا یادم نمیمونه ولی چند باری اینطور جواب دادم از سرشوخی دوبارش توبودی یعنی؟.چه مظلومانه😢😢

....... I'm in love I'm not alone 💖💖
خخخ شوخی کردم  مگه قبلا هم گفته بودم ببخشید توروخدا ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ معذرت میخام من اصلا ا ...

میدونم شوخی میکنی عزیزم😃

دوبارباخشمت قرارگرفتم😃

پروردگارا فقیر آن است ک تورا ندارد..♡

شوخیاتون یه جا دیگه بزارید 

من فقط سوال کردم چون

استرس دارم واس باردار شدنم

اما شما انگار شوخیتون گرفته

2706