2737
2734

در طول روز دو وعده غذا میدم که ترکیبهای متنوعی از برنج، گوشت گوسفند، گوجه فرنگی، نخودفرنگی، بامیه، کدو، سی زمینی، عدس، پیاز و آبلیمو هست.

یکی دو وعده هم میوه میدم. میوه اکثرا موز میدم بهش که خودش یه وعده ی خوب محسوب میشه. بین بقیه میوه ها هم معمولا گلابی، سیب، شلیل، زردآلو و هر میوه ای که فصلش باشه

بقیه اش هم شیر.

با دکتر هم صحبت کردم گفت همینقدر کافیشه.

نهار و شامش در حد یه لیوان غذا

کج کلاه خان یارمه
در طول روز دو وعده غذا میدم که ترکیبهای متنوعی از برنج، گوشت گوسفند، گوجه فرنگی، نخودفرنگی، بامیه، ک ...

چقدر خوب. بجه من نهایتا هر وعده 5قاشق مربا خوری میخوره. سه وعده میدم البته میان وعده میوه میدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر خوب. بجه من نهایتا هر وعده 5قاشق مربا خوری میخوره. سه وعده میدم البته میان وعده میوه میدم 

خب من میذارمش حسابی گرسنه بشه بعدش غذاشو میبرم براش. به حرف بهداشت هم گوش نکردم که میگن اول شیرش رو بده بعد غذا بخوره چون بچه من با شیر هم سیر میشه و در کل زیاد خوردنی نمیخواد.

شما هم بذارش خوب گرسنه شه بعد بهش غذا بده

کج کلاه خان یارمه
2728
2738
من چهار وعده غذا میدم در حد نصف لیوان گاهی ام کمی از غذای خودمون میدم میوه ام روزی دوبار میدم

من کلا از غذایی ک خودمون میخوریم میدم. مثل قیمه پلو یا قرمه سبزی. یا کوکو سیب زمینی