2733
2739
عنوان

رفتم سونو آنومالی نی نیم سالم بود

952 بازدید | 49 پست

سلام دوستای گلم این تاپیک و واسه کسایی زدم که قبلا ازم خواسته بودن جنسیت نی نیم مشخص شد بهشون اطلاع بدم چون نمیتونم پیداشون کنم این تاپیکو زدم

خداروشکر نی نیم سالم بود و اکو قلبشم خوب بود جنسیتم گفت پسر

فقط اینکه واسه جنسیت دنبال جدول چینی و...نباشید

جدول چینی گفت بچم دختره

ضربان قلبش بالا بود که یعنی دختره

جفتم قدامی بود که یعنی ۷۰ درصد دختره

اما علائم دیگم که موفع پسر قبلیم داشتم اینم همینطور بود اینکه

نی نی سمت راسته 

حالت تهوع اصلا نداشتم

نی نی خودشو جمع نمیکرد 

اما موقع دخترم

حالت تهوع شدید داشتم 

نی نی خودشو مثل مشت جمع میکرد

در کل برای مشخص شدن جنسیت فقط سونو میتونه تشخیص بده والبته تجربه بارداریهای قبل

من صاحب تاپیک (خودم دبدم که قلبم دیگر نمیتپد) بودم

میشه برای سالم به دنیا اومدن دخترم و سلامتی خودم صلوات بفرستید ؟ لایک کنید منم براتون بفرستم مرسی مهربونا 🥰امیدوارم بعد از ۹ سال بتونم توی آغوشم بگیرمت و بهت شیر بدم مطمعنم خدا تو رو دوباره بهم داده اینبار قلبت سالمه بدنت سالمه انشالله😓

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
عزیزم‌مبارکه به سلامتی و دل خوش

خیلی ممنون گلم خیلی خوشحالم که سالمه خداروشکر

میشه برای سالم به دنیا اومدن دخترم و سلامتی خودم صلوات بفرستید ؟ لایک کنید منم براتون بفرستم مرسی مهربونا 🥰امیدوارم بعد از ۹ سال بتونم توی آغوشم بگیرمت و بهت شیر بدم مطمعنم خدا تو رو دوباره بهم داده اینبار قلبت سالمه بدنت سالمه انشالله😓
مبارکه ویارت چی بود عزیزم

مرسی گلم چیزای ترش و شور دوست دارم

عزیزم خدا حفظش کنه .تایپکت و یادمه

جالبه که من سر بارداری اولم که دختر بود اصلا حالت تهوع نداشتم 

ولی سر این یکی که پسره کلی حالت تهوع دارم .  

به این هم نمیشه استناد کرد

الحمدلله رب العالمین.خدایا دیگه پسر پسر نمیکنم.  خدایا میشه یه فرزند سالم و صالح بهم بدی .دختر هم باشه میزارمش رو چشمام.طوری بار میارمش که به زن بودن خودش افتخار کنه .که وقتی بزرگ شد و بچه دار .وقتی رفت سونوگرافی و فهمید بچه اش دختره از خوشحالی تو پوست خودش نگنجه.                                                                                     به زن بودن خودتون افتخار کنین.                     مگر نه اینکه دردانه خدا حضرت فاطمه (س)هستند .تو حدیث کسا آورده شده :خداى عزوجل فرمود: اى فرشتگان من و اى ساکنان آسمانهایم براستى که من نیافریدم آسمان بنا شده و نه زمین گسترده و نه ماه تابان و نه مهر درخشان و نهفلک چرخان و نه دریاى روان و نه کشتى در جریان را مگر بخاطر دوستى این پنج تن اینان که در زیر کسایند پس جبرئیل امین عرض کرد: پروردگارا کیانند در زیر کساء؟ خداى عزوجل فرمود: آنان خاندان نبوت و کان رسالتند: آنان فاطمه است و پدرش و شوهر و دو فرزندش.             میزان عشق خداوند رو به حضرت فاطمه میبینید.خدا نفرمودند که مثلا پیامبر و دختر و دامادشان یا مثلا حضرت علی و پیامبر ...خدا اول اسم حضرت فاطمه را برده اند و بعد نسب هایشان را گفته اند.                       به زن بودن خود افتخار کنید و دنباله رو حضرت فاطمه باشید.
2738
مبارکه گلم برامنم دعاکن این ماه امام حسین جوابموبده ونینی بذاره تودلم

عززیزم اگه قابل باشم حتما 

منم با توجه به سختیایی که تو گذشته کشیدم با خودم میگم این دفعه خدا میخواد بهم بگه فقط از بارداریت لذت ببر و قرار نیست اتفاق بدی بیافته

از خدا میخوام بهت چندتا نی نی سالم و صالح و زیبا بده

مرسی گلم چیزای ترش و شور دوست دارم

منم ویارم همینه سونو دوازده هفته گفت دختره احتمالا قدامی جفتم

ولی ویارم واسه پسره واسم فرقی نداره جفتشو دوست دارم مخصوصا دختر فقط میخواستم ببینم حرفش درسته

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش

عزیزم.به سلامتی.منم شنبه داشتم فرستادنم آنومالی مردم وزنده شدم تو کروموزوم هاش شک کرده بودن قلبشم همینطور آزمایش سه روزشا وفت سالمه اون یکی ده روز دیگه میاد.دعا کنید قلبشم سالم باشه😖منم جوجه چیم دختره الاهی فداش بشم 

هیچی  
عزیزم خدا حفظش کنه .تایپکت و یادمه جالبه که من سر بارداری اولم که دختر بود اصلا حالت تهوع نداشتم&nb ...

ممنون گلم اره درسته 

اما به نظرم بستگی به پیشینه ی خانوادگی داره 

مثلا من مامانم و خاله هام همینطور بودن 

و برا دختر ویار شدید داشتن 

اما برعکس خانواده زن داییم چه دختر چه پسر اصلا حالت تهوع ندارن

منم ویارم همینه سونو دوازده هفته گفت دختره احتمالا قدامی جفتم ولی ویارم واسه پسره واسم فرقی نداره ج ...

توی سونو ان تی به منم گفت چون جفتت قدامیه احتمالا دختره اما چون پاهاش بسته بود گفت فقط از رو جفتت حدس زدم

موقع دخترم جفتم قدامی بود 

اما در کل اگه گفته احتمالا به حرفش استناد نکن و تا آنومالی صبر کن تا دقیق بگه

عززیزم اگه قابل باشم حتما  منم با توجه به سختیایی که تو گذشته کشیدم با خودم میگم این دفعه خدا ...

ممنون عزیزم 😘

ان شاءالله نینیت سالم وسلامت بیادبغلت

برام دعاکنین زندگیم درست شه توروخدا...
2706