2733
2734
عنوان

مدل دامن کوتاه و جوراب

5691 بازدید | 105 پست

سلام عزیزان .من تو دوران نامزدیم به خاطر اتفاقایی که برا داداش نامزدم افتاده  که خدا منو براش بکشه و نباشم این روزاشو ببینم جریان عروسی و به هم رسیدنمون قراره طول بکشه حالا حالاها . نامزدم به خاطر عروسی نکردنمون میگه حداقل براش از نظر پوشش تنوع ایجاد کنم  میدونم که از دامن کوتاه بالای زانو و  جوراب س ک س ی دوس داره .به نظرتون بهترین ترکیبها و رنگها چی میتونه باشه ؟؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من دوساله عقدم کلا توی جمع لباسام مناسبه حتی خونه خودمون (معمولا تیشرت با شلوار)

ولی توی اتاق ک میریم لباسامو عوض میکنم ... از لباس خواب گرفته تا تاپ شلوارک و شورتک و لخت و ...

چون قراره 3-4 سال عقد باشیم و اینکه خوشم نمیاد توی جمع حتی تاپ شلوارک بپوشم توی اتاق از این نظرا جبران میکنم واسش

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2738
خب چه اشکالی داره از هم دوریم نمیتونیم  بهم برسیم!!!!!!

نه اصلا نمیدونم جوراب س کسی چی هس 

ترکیب رنگ هم خوب بستگی به پوستت داره اگه سفیدی میتونی تم قرمز زرشکی مشکی چرم و اینا بزنی اگه گندمی هستی هم تم طلایی اینا خوبه 

بیلرسوت کوتاه خیلی جیگمله

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
نظرشو خودش میگه یا شما سلیقه خودتون رو انجام میدی؟؟؟؟

اره در موردش حرف میزنیم میگه مثلا فلان چیز رو دوس دارم و ...

منم هرچی دوس داره میگیرم

ی وقتاییم خودم میخرم ی چیزای خاص و متفاوت رو

ازین لباس پرستاری و خلبانی اینا😉

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
2706