2737
2734

روابط عمومیه شبکه ۴ .از صب داره فقط یه برنامه رو نشون میده.مطمئنه هیشکی نیگا نمیکنه😂😂😂😂خوددانین اگه زنگ نزنین تا غروب همینو نشون میده😂😂

وقتی دماغت میاد پایین دیگه نکشش بالا، آخه اگه اون بالا جا بود که نمی اومد پایین...                                         کاربری عی نه چندان قدیمی ام.عضویت:😨۱۳۵۷/۱۱/۲۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی ممنون که سرکارم گذاشتی😐😐😐

تاپیک فانه

وقتی دماغت میاد پایین دیگه نکشش بالا، آخه اگه اون بالا جا بود که نمی اومد پایین...                                         کاربری عی نه چندان قدیمی ام.عضویت:😨۱۳۵۷/۱۱/۲۲
2728

فیلم داره

پسر قشنگم! ممنونم که با اومدنت داری رنگ میدی به زندگیمون. حسابی بچرخ و بزرگ شو که سخت منتظرتم!با دل پاکت دعا کن و از خدا بخواه حاجت همه ی کسانی که منتظر یه فسقل مثل خودت اند برآورده بشه. آمین
فیلم داره

اره فیلمه صدساله پیش

2740

دلم میسوزه براشبکه۴😄

گاهی برنامه هاش خیلی خوبه ها

پسر قشنگم! ممنونم که با اومدنت داری رنگ میدی به زندگیمون. حسابی بچرخ و بزرگ شو که سخت منتظرتم!با دل پاکت دعا کن و از خدا بخواه حاجت همه ی کسانی که منتظر یه فسقل مثل خودت اند برآورده بشه. آمین
😁😁😁😁😁ببین تا ساعت چند همینجوری های باز تاپیک بزن اعلام کن

تازه فصل بعدیش شروع شد😂

😂😂😂😂😂😂😂😂شما چ حوصله ای داری ک نگاه میکنی من سریع از شبکه سه میپرم پنج اصن نیم نگاهم نمیندازم ...

بچم از صبح زده هیشکی هم نیس عوض کنه