2733
2739
عنوان

به گوش باشید باردارهای که طبیعی زایمان دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 513 بازدید | 33 پست
مگه زایمان طبیعی رایگان نیست؟ خیلی وقته من شنیدم رایگانه از زمانی که تبلیغ فرزند بیشتر زندگی بهتر ش ...

من سه سال پیش بیمارستان خصوصی زایمان طبیعی کردم و 4 میلیون شد..الان هم همینه هزینش به اندازه ی سزارینه

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا چه خوب ,هفتصد عالیه 

اره به نظرم خوب میگیره نیمه خصوصیه من اونجا سرکلاژ شدم واقعا رسیدگیشون؟عالیه مخصوصا ژله ای ک کنار ناهار میدن یا سوپای میان وعدشون

نگا اینجوری بود صبحانه ساعت هشت ساعت یازده سوپ جو یا بلدرچین  ساعت یک ناهار ساعت پنج میوه ساعت هفت شام و دسر   تازه منو میدادن از بین دهتا غذا صبحانه و ناهار و شامت انتخاب کنی هر روزم با هم فرق داشتن

خاطره تولد درسا خانوممتیکر به وقت تولد دخترم😍
2728
مگه میتونن یواشکی پول بگیرن ؟ بیمارستان من خصوصی بود و طرح هم داشت و جشن هم گرفت,اما پولش رو هم نوش ...

بیمارستانا انقد بی برنامه و کثیفن که به راحتی میتونن کلی پول اضافی بگیرن

یکی از دوستای ما پدرشون توی یکی از بیمارستانای خصوصی خیلی معروف دو هفته توی آی سی یو بستری بودن . دست آخر موقع ترخیص یه صورتحساب خیییییییلی مشکوک و زیاد گذاشتن جلوشون . اینا مجبور شدن پول رو بدن ولی از اونجایی که هم مریض و هم دخترشون پزشک بودن بعدا دونه دونه موارد صورتحساب رو چک کردن و آخرش دیدن 40 میلیون ازشون اضافه گرفتن! دقت کنین! 40 میلیون اضافه

رفتن از طریق دادسرای جرایم پزشکی شکایت کردن و پولشون رو پس گرفتن 

بیمارستان التماس میکرد میگفت شما شکایتت رو پس بگیر من بیشتر از اینا بهت میدم . ولی اینا برای اینکه حال بیمارستان رو جا بیارن پای شکایت وایسادن

فکر کن اگه کسی از این چیزا سر در نیاره چه بلایی به سرش میاد

من رفتم بیمارستان دولتی زایمان کردم رایگان بود ولی کاش خصوصی رفته بودم و پول میدادم.... روزگارم سیاه شد بچه رو بعد 17 ساعت درد به دنیا اوردم.... سخت ترین ساعت هایی که دیدن کابوسش هم واسم محال بود

سی پی چیه

بچه پایین نمیومده، جای سزارین از دوطرف برش پرینه زدن و با وکیوم کشیدنش بیرون!!! 

اکسیژن بهش نرسیده فلج مغزی شده

بچه 10ماهه مثل یه تیکه گوشته فقط مایعات میدن بهش

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2738
من میرم نیمه خصوصی طبیعیش بدونه بیمه هفتصده من بیمه دارم شاید کلش بشه ده تومن

کدوم بیمارستان؟

من زایمان اولم رفتم الغدیر ۲ تومن گرفتن رسیدگی آنچنانیم نکردن

تازه بیمارستان نیمه دولتی بود

سلام میشه توضیح بدی چ شد؟

گفتم عزیزم، بخون

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
بچه پایین نمیومده، جای سزارین از دوطرف برش پرینه زدن و با وکیوم کشیدنش بیرون!!!  اکسیژن بهش نر ...

واااای.... خدا خیرشون نده.... شکایت نکردین.... تو رو خدا تو بیمارستانای دولتی برای مجانی بودنش زایمان نکنید من خودم شانس اوردم بچم و خودم الان سالمیم....مرگو به چشمام دیدم وقتی بچه بیرون اومد انگار از برزخ افتادم رو زمین.... بچه ها سزارین تو دولتی رو توصیه می کنم ولی طبیعی رو حتتتتتماااا برید خصوصی.... 

واااای.... خدا خیرشون نده.... شکایت نکردین.... تو رو خدا تو بیمارستانای دولتی برای مجانی بودنش زایما ...

شوهرش همونجا بیکار شده بود پول نداشت‌!  این بیچاره ده روز درد کشید آخر اینطوری جوابشو دادن

شکایت به کی کنه!؟ اونا هیچوقت طرف دکتر های عوضی خودشونو ول نمیکنن بچسبن به یه مادر بیچاره

مگه زایمان طبیعی رایگان نیست؟ خیلی وقته من شنیدم رایگانه از زمانی که تبلیغ فرزند بیشتر زندگی بهتر ش ...

نه عزیزم من قراره محب کوثر برم رفتم پرسیدن گفت طبییبعی 4 و نیم سزارین 5 و نیم 

2706