2410
2553

بیمارسنان ها برای زایمان طبیعی یه طرحی دارن به اسم طرح ترویج زایمان طبیعی تو هر بیمارستان که برید برا این مدل زایمان کسی نباید ازتون هزینه دریافت کنه ...چه دولتی چه نیمه دولتی کاملا رایگانه ,این طرح رو بیمارستان ها معرفی نمیکنن و مخفی میکنن اگه رفتین برا زایمان حتما بگید در جریان همچین طرحی هستید .خودتونم یکم تحقیق کنید راجع بهش 

امروز بهترین روزه و قراره یه اتفاق قشنگ برات بیوفته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ممنون مچکر شما از کجا فهمیدین

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2714

به خاطر همین طرح لعنتی بچه خاله من سی پی شد! 

خدا لعنتشون کنه الهی به حق همین محرم که واسه امتیاز گرفتن یه خونواده رو یه عمر بدبخت کردن

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
ما طبیعی توی دوتا بیمارستانمون کلا طبیعیه بقیه پول دارو رو میگیرن فقط

اخه شنیدم نیمه دولتیا پول میگیرن خودمم قراره برم نیمه دولتی گفتن 1/500هزینشه اگه بگم از این طرح خبر دارم همینم شاید ندم

امروز بهترین روزه و قراره یه اتفاق قشنگ برات بیوفته
اخه شنیدم نیمه دولتیا پول میگیرن خودمم قراره برم نیمه دولتی گفتن 1/500هزینشه اگه بگم از این طرح خبر ...

من میرم نیمه خصوصی طبیعیش بدونه بیمه هفتصده من بیمه دارم شاید کلش بشه ده تومن

خاطره تولد درسا خانوممتیکر به وقت تولد دخترم😍

من بیمارستان دولتی رفتم چیزی هم از این طرح نمیدونستم   بیمه سلامت داشتم خودشون گفتن رایگانه و هیچ پولی ازمون نگرفتن رسیدگیشونم نمیگم خیلی خوب بود ولی خوب بود 

بی خیال دنیا تو فقط واسم بخند                                   اگه دنیا بد شد بی خیال بازم بخند 
2706