2737
2734
عنوان

تیتر بتا+عکس.یعنی ممکنه دوقلو باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9895 بازدید | 29 پست
فدات شم.خیلی بهت تبریک میگم.انشالله خدا دوقلوهای سالم وصالح بهت بده.منو حتما دعاکن😍😍

حتما عزیزم. الهی خبر خوشحالیتو بشنوم به زودی

بچه جون تو مرا جان و جهانی😍😍😍😙😙😙😙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیالم بابت مولار هم راحت باشه؟؟؟اخه میگن بتای مولار خیلی بالا میره

عزیزم فکرمنفی رو بریز دور.بجای اینکه بگی دوقلو هست حرف مولار میاری.اصلا به زبون نیار

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
عزیزم فکرمنفی رو بریز دور.بجای اینکه بگی دوقلو هست حرف مولار میاری.اصلا به زبون نیار

خیلی استرس داره من خیلی سعیمو میکنم.تا دوهفته دیگه ک برم سونو قلب هزارجور فکر میاد تو سرم

خیلی استرس داره من خیلی سعیمو میکنم.تا دوهفته دیگه ک برم سونو قلب هزارجور فکر میاد تو سرم

استرس سمه عزیزم.بیخیال باش این همه روزا گذشت دوهفته هم چشم بهم زدن میگذره.فکر منفی خودش پذیرش اتفاق بده.خداروشکر کن .ساک معلوم شه دیگه میفهمی دوقلو هست دیگه نیاز به هفته قلب هم نیست

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
2738

سلام پری جان مبارکه ماما خانوم ایشالله صحیح وسالم به دنیاش بیاری برا منم دعا کن زودی مامان بشم

من میکروییم الان توسیکلم مهرماه انتقال جنین دارم

برام میگی روز  چند پریودیت انتقال دادی 

جنینت فریز بود یانه؟

اندومتر رحمت چند بود؟

تواین ۱۵ روزه چه کارایی کردی؟

خدایاشکرت 
سلام پری جان مبارکه ماما خانوم ایشالله صحیح وسالم به دنیاش بیاری برا منم دعا کن زودی مامان بشم من م ...

سلام عزیزم ممنون گلم انشا الله روزی خودت بشه خبر خوش بیای بهم بدی.

واقعیتش اولا من گونال پیدا نکردم و برام سینال نوشتن هیچ حس مثبتی نسبت به داروی ایرانی نداشتم.

۸تا فولیکول داد بهم که ۶تاش به سایز مناسب رسیدن.تخمک کشیم روز ۱۰ سیکلم بود.از این ۶تا تخمک ۵تاش جنین شد.

دوتاش گرید آ

سه تاش بین آ و بی

چون هایپر نشدم و اندومترم روز ۷ سیکل ۷میلیمتر و سه خطی بود گفت شرایطتت برای انتقال خیلی خوبه و فرش برات انتقال میدیم

۳روز بعد از تخمک کشی یعنی ۱۳ سیکلم اون دوتا جنین گرید آ رو بهم انتقال دادن و سه تای باقی مونده رو فریز کردن

بعد از انتقال نشاسته خوردم.کمپوت اناناس فقط دوتا تیکه خوردم توی دو روز چون کلا به اناناس حساسیت داشتم.شیر سویا نخوردم چون کلا واکنش نشون میده بدنم منم سر به سر بدنم نذاشتم.

دو سه روز اول استرس نداشتم اصلا ولی کم کم استرسام شروع شد چون من فرش انتقال داده بووم و هنوز اثر دوتا امپول هاش سی جی تو بدنم بود یه ریز میرفتم دستشویی پس عملا همش خوابیده نبودم.روزی ۱۵بار تقریبا میرفتم .از فرنگی استفاده کردم.اروم راه میرفتم.

سوپ هر روز میخوردم یه بار سوپ قلم یه بار سوپ پای مرغ

سالاد کاهو با روغن زیتون خیلی خوردم(توی سسش روغن زیتون زیاد میزدم تا بوی روغن کمتر بشه)

صبح به صبح مربای به خوردم چون به اصلا تو بازار گیر نمی اومد

کمپوت گلابی زیاد خوردم 

ماکارونی و سیب زمینی و نودل و ایناهم همینطور

آب به مقدار زیاد نصرف میکردم.وقتی حس میکردم ممکنه یبوست بشم دوتا قاشق لاکسی زل میخوردم بعد شام با یه لیوان پر اب.

چیزی که خیلی دکتر روش تاکید کرد بهم گفت فقط یبوست نباش.منم به هرکاری دست زدم هرچند دوروز اول نشد ولی بعدش موفق شدم.ولی دکتر هیچی از مواد غذایی یا استراحت نگفت.فقط گفت یبوست.پس رژیمی بگیر که پر از فیبر باشه تاجایی ک میتونی نفاخ نخور که اذیت نشی.

انشا الله ک نتیجه بگیری

سلام عزیزم ممنون گلم انشا الله روزی خودت بشه خبر خوش بیای بهم بدی. واقعیتش اولا من گونال پیدا نکردم ...

ممنون دوستم از اطلاعاتی که دادی

من هایپرنشدم ولی جنین روفریز کردن تیرماه پانچرشدم

ومهرانتقال دارم 

لاکسی زل رو دکتر بهت دادیاخودت میخوردی

خدایاشکرت 
ممنون دوستم از اطلاعاتی که دادی من هایپرنشدم ولی جنین روفریز کردن تیرماه پانچرشدم ومهرانتقال دارم& ...

والا دیدم انجیر خیس خورده و پر زردالوی خیس خورده و اب و روعن زیتونو سالادو کمپوت گلابی جواب تداد سرخود خوردم.