2733
2734

سلام بچه ها.تو تاپیک های قبلیم گفتم ما خونمون جن داره واین موضوع به همه ثابت شدس وفعلا امکان جابجایی نداریم،حالا الان یمدته دخترم میبینم چند ساعت تنها بازی میکنه ولی انگار داره با یکی حرف میزنه یا دخترم خیره میشه یجا میخنده،....کسی تاحالا تجربه داشته؟جن داشتین یا شنیدین؟چیشد وچیکار کردن ممنون ازهمتون،فقط کسایی که اعتقاد ندارن لطفا برن از تاپیک مرسی

زندگی مثل بازی حکمه، حتما لازم نیست دست خوبی داشته باشی،اگه یار خوبی داشته باشی،بابدترین دست هم برنده ای

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

جن نداشتیم, فقط یکی دوبار یه چیزایی رو گم کردم و بعد پیدا شدن اونم تو تابلوترین جای خونه, اخه تا سوراخ و سُمب خونه رو گشته بودم, کسی هم نبود ک بخواد بذاره اونجا...خلااااصه...همین

چه خطرناک بچه ها راحت تر تسخیر میشن 

صوت قران  خونتون پخش کنین _ سر وقت نماز بخونین _ اسپند دود کنین _ هر روز و هر شب چهار قل را بخونین _ به غسل اهمیت بدین 

و بهشون فکر نکنین 

توی نت ام فکر کنم ایه هتی دفع جن باشه .

گل در بر و می در کف و معشوق به کام است.
2738
من هم بچگیام با خودم زیاد حرف میزدم نگران نباش

منم خیلی , اصلا دوستای خیالی داشتم, و گاهی هم با دیوار حرف میزدم و اکثرا جلو آینه با خودم حرف میزدم, چادر سر می کردم می رفتم جلو آینه و از عروس و داماد هام و بچه هام با مخاطب خیالیم حرف میزدم ولی خودمو میدیدم تو اینه 🤣🤣🤣😂😂😂

من اینو میدونم شما باید این قضیه رو نادیده بگیرید هرچی بیشتر بهش توجه کنید بیشتر باعث وارد شدن اونها ...

براتون اتفاق افتاده؟

زندگی مثل بازی حکمه، حتما لازم نیست دست خوبی داشته باشی،اگه یار خوبی داشته باشی،بابدترین دست هم برنده ای

من بچه بودم با دوتا داداشام و آبجیم تو اتاق نشسته بودیم داشتیم مشقامونو مینوشتیم داداشم گفت بیا پاک کنتو با مداد من عوض کن داداش کوچیکم گفت نه میخواد سرت کلاه بزاره یه دفعه یه صدای خنده و بعدشم سوت اومد حالا اگه هممون یه جا نبودیم باورمون نمیشد جیغی بود که میکشیدیمو فرار میکردیم  

این نیز میگذرد 
2706