2737
2734

ما یه دوستی داریم واقعا تو خونش غذا خوردن کار سختیه اصلا انگار نه انگار ادم داره نگاهش میکنه جلوی چشمات غذاشو تو قابلمه هم میزنه بعد مزه میکنه قاشقو لیس میزنه نمک اضافه میکنه بعد همون قاشقو دوباره میکنه تو غذا و دوباره تا حلقش میکنه تو دهنش بعد قاشقو میذاره کنار گاز که دوباره با همون هم بزنه  

یه دستمال داره دیدم کشید رو کانتر بعد بچش ابو ریخت رو سرامیک اینم با همون دستمال که دستش بود سرامیکو کشید بعد لیوان از تو کابینت دراورد مثلا شست که خاکی نباشه که بگه تمیزم بعد با همون دستماله لیواناشو خشک کرد اورد سره میز 

چقدر سخته اینجور جاها غذا خوردن

اعصابم خرد شد واقعا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

وتی یا خدا قلبببم🤕🤕🤕

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

اه من كه نميرم خونه همچين آدمي مخصوصان قسمت قاشق ليس زدنش كه بوي تف ميده اصلان من متنفرم از بوي تف قاشق امكان نداره پام رو بزارم اونجا

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

یعنی حالمو به هم زدی با این تعریف کردنت  

پیرمرد موبایلش رو برد تعمیر کنه....بعد از مدتی تعمیرکار گفت:موبایلت سالمه پدر جان چیزیش نیست.....پیرمرد با صدای غمگین گفت: پس چرا بچه هام بهم زنگ نمیزنن...     
2706