2737
2734

دوست دارم شوهرم فقط برای خودم باشه..میدونم همه ی حواسش به منه و دوسم داره اما گاهی وقتا خیلی حساس میشم...اگه زیاد با مادرش حرف بزنه..اگه خیلی زیاد با برادرزاده هاش بازی کنه..مثلا امشب شوهرم داشت با مادرش تلفنی حرف میزد بعد مادرشوهرم تلفنو گذاشت کنار گوش بچه ی 6 ماهه که شوهرم باهاش حرف بزنه..مادرشوهرم اینکارو میکنه که بچه با شوهرم آشنا بشه و یه وقت عمو و برادرزاده از هم دور نشن..اینکارا اعصابمو خورد میکنه...

کمکم کنین..

فکر اینکارا که میکنن که به شوهرم نزدیک باشن مثل خوره میره توی ذهنم و اذیتم میکنه..

خالصانه و با تمام وجود از خدا میخوام به هرکس که میخواد،راحت و زود فرزند سالم و صالح هدیه بده😍😍😍

خوب میشی

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 

قضیه عاقایی و ایناست اینم که😶

وینستون چرچیل اولین سیگاری که از عطرِ گس و بوی ماندگارش خوشش اومد، اسم خودش رو گذاشت روش! چون می خواست طعم تلخ خودش رو با هربار دود کردن اینها، بفرسته توی مغز و روح آدم هایی که تا سال ها بعد این سیگار رو می کشن. چرچیل می خواست نوستالژی باشه و من تحسینش می کنم!                       بخشی از کتابم😎 #دلارام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

انگار دیوونه شدم..ازینکه گوشی رو گذاشتن کنار گوش بچه تا شوهرم باهاش حرف بزنه،ازینکه مادرشوهرم اینکارا رو میکنه تا همه به شوهرم نزدیک باشن،خودش،برادرزاده های شوهرم و... اعصابم خورد شده...

خالصانه و با تمام وجود از خدا میخوام به هرکس که میخواد،راحت و زود فرزند سالم و صالح هدیه بده😍😍😍
2740

وای خدا چقد سخت میگیرین 😏 با یه بچه حرف زدن حساسیت داره اخه

سوال واقعی این نیست که آیا زندگی پس از مرگ وجود دارد!!!  سوال واقعی این است که آیا قبل از مرگ زندگی کرده‌ای؟؟؟؟

بچه ها چه ربطی به قضیه ی اقایی و تاپیکای مسخره داره...

من حساسم روی شوهرم..دوست ندارم به غیر از خودم و خانواده م با کسی نزدیک باشه...درد من اینه نمیتونم این مسائلو با خودم هضم کنم و خودخوری میکنم.چیزی بروز نمیدم