2737
2739
عنوان

ماماني هاي ارديبهشت ٩٨

| مشاهده متن کامل بحث + 49307 بازدید | 10232 پست

از همه ممالماتش اسكرين شات گرفتم ولي همه رو پاك كرد 

واسه فردا قرار گزاشته بودن كه برن بيرون 

واي چه حرفهايي و چه عكسايي ديدم 

دارم آتيش ميگيرم 

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.

خودم به درك ولي موندم با ميركا چيكار كنم 

دلم خونه 

اصلا فكرش رو نميكردم 

بنظرتون چيكار كنم؟!؟! ميگه هركاري بگي ميكنم فقط نرو 

ميترسه خانوادش بفهمن اخه اونا بفهمن داغونش ميكنن 

مخصوصا حالا كه باردارم 

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودم به درك ولي موندم با ميركا چيكار كنم  دلم خونه  اصلا فكرش رو نميكردم  بنظرتون ...

نرو شهرستان

هم براي حال خودت و ميركا خطرناكه هم رانندگي تو اون اوضاع و دعواي احتمالي بين تون و عصبانيت باعث يه عمر پشيموني ميشه

اگر ميتوني يه بهونه اي بيار مامانت بياد تهران پيشت بمونه و مراقب حال و اوضاعت باشه چيزي هم بهش نگو

از كار شوهرت به كسي نگو كه قبح ش ميريزه و ديگه نميشه كاري كرد

اگر ملك و املاكي داره سعي كن با چرب زبوني ازش بگيري كه دستت خالي نباشه كه فردا روز كاسه ي چه كنم چه كنم دستت بگيري

سعي كن با سياست رفتار كني نه تو عصبانيت

زايمانت هم برو بهترين بيمارستان خصوصي انجام بده مجبور شه پولش رو بده 

2728
خودم به درك ولي موندم با ميركا چيكار كنم  دلم خونه  اصلا فكرش رو نميكردم  بنظرتون ...

وقتي چيزي به نامت زد اونوقت تعهدنامه اي چيزي ازش بگير كه اگر خطايي دوباره ازش سر زد حق طلاق داشته باشي 

ولي از الان چيزي در اين باره نگو كه امكان داره چيزي بهت نده

چون با توجه به سابقه ش امكان داره چند وقت ديگه دوباره تكرار شه (البته اين امكان هم هست كه پشيمون شه)

اينارو ميگم براي روز مبادا

وقتي چيزي به نامت زد اونوقت تعهدنامه اي چيزي ازش بگير كه اگر خطايي دوباره ازش سر زد حق طلاق داشته با ...

داغونم 

واقعا نميدونم بايد چيكار كنم 

حالم بده. 

هر لحظه حرف هاشون مياد تو ذهنم ميميرم 

ازش پرسيد فردا لباس زير چي ميپوشي 

دختره كلي عكس ناجور از خودش فرستاده بود 

شوهرم خودش ميگه هرچي دارم ميزنم به نامت ولي نرو 

ميترسم نرم و پر رو تر بشه

توروخدا برام دعا كنين 

دارم دق ميكنم 

خدا چرا منو امتحان ميكنه 

نميدونم چيكار كنم 

دلم ميخواد بميرم 

اگر نگراني مادرم نبود تا الان خودكشي كرده بودم من

داغونم  واقعا نميدونم بايد چيكار كنم  حالم بده.  هر لحظه حرف هاشون مياد تو ذهنم مي ...

ميفهمم حالت رو عزيزم

ولي محكم باش تا سر فرصت حالش رو بگيري

الان فقط به فكر خودت و بچه ت باش كه هيچي به اندازه سلامتي خودت و ميركا ارزش نداره

از سر عصبانيت تصميم نگير

از طرفي هم بري الان شمال هم خطرات راه هست هم بيمارستانهاي اونجا رو نميشناسي ، اگر هم خدايي نكرده كارت به اورژانس و يا حتي خود سزارين برسه امضاي شوهرت رو تو رضايتنامه ميخوان ، نميتوني تنها باشي

قهر هم كني بري بستر رو براي شوهرت و اون دختره باز ميكني 

ديگه خيلي راحت ميارتش خونه

پاشو  يه دوش بگير يه كم ريلكس تر بشي بعدش فكر كن تا ذره ذره حالش رو بگيري و بچزونيش

2738
توروخدا برام دعا كنين  دارم دق ميكنم  خدا چرا منو امتحان ميكنه  نميدونم چيكار كنم& ...

اين حرفها چيه 

محكم باش دختر 

تو الان مامانه يه فرشته كوچولويي بايد صبور باشي بايد محكم باشي 

زندگي هميشه رو يه روال نيست

دنيا ناملايمتي زياد داره با ادم

ميفهمم حالت رو عزيزم ولي محكم باش تا سر فرصت حالش رو بگيري الان فقط به فكر خودت و بچه ت باش كه هيچ ...

الان خوابه اون 

بيدار بشه بهش ميگم خونه و ماشين رو بزنه به اسمم +اون زميني كه خريده و حق طلاق هم ازش ميگيرم

ولي ميدونم هيچ وقت زندگيمون عين قبل نميشه 

١٠٠ بار پرسيدم چي كم گذاشتم گفته تو همه چيزت عاليه هيچي كم نداشتم حماقت كردم

الان خوابه اون  بيدار بشه بهش ميگم خونه و ماشين رو بزنه به اسمم +اون زميني كه خريده و حق طلاق ...

يه دفعه همه رو با هم بگي نزنه زيرش 

ببين اخلاقش چه جوريه اگر نميكنه اين كار رو از با ارزش ترينش شروع كن دونه دونه

اوني كه بايد بره اونه نه تو و بچه ت براي همين ميگم خونه رو به نامت كنه اون بايد حذف شه نه تو كه ...

گفته اصلا غروب بيا باهم ميريم پيش دختره 

ميگه رابطه نداشتيم 

ميگه امروز هم ميخواسته ببره برا جايي بهش كار معرفي كنه 

ميگه شايد بعدا به رابطه ميكشيد ولي حالا كه نكشيده تو ببخش 

كلا گوشي رو ميزارم در اختيار تو 

2706