2737
2734
عنوان

ماماني هاي ارديبهشت ٩٨

| مشاهده متن کامل بحث + 49307 بازدید | 10232 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از صب سرما خوردم سرم اينقدر سنگينه كه نگو همش دارم بخور بابونه ميدم يكم بهتر بشم😪

ای وای چرا مواظب نبودی ؟؟؟؟؟الهی . 

انشالله زودتر خوب میشی . 

زنجبیل دم کن با لیمو و عسل بخور عزیزم . 

بخور اب جوش خالی بده به نظرم از این به بعد .

1 حبه سیر کوچولو هم پوست بکن با اب مثل قرص قورت بده  

واسه سلامتی نی نیم 1 صلوات میفرستی  انشالله به حاجت دلت برسی   
ای وای چرا مواظب نبودی ؟؟؟؟؟الهی .  انشالله زودتر خوب میشی .  زنجبیل دم کن با لیمو و عسل ...

مرسي عزيزم حتما اينكارو ميكنم 

ديروز رفتم حمام با موي خيس رفتم بيرون يخ كردم

2731

سلام خوبین دوستان 😍انشالله ک حال نی نی کوچولو های همه خوب باشه 

من از قند دادم اصلا جوابش خوب نبود😟عددهاش بالاااا

دکترم خیلی چیزهارو منع کرده برام 😟و دوباره دو هفته دیگ باید ازمایش بدم ببینم چطور شده 😟قند بارداری هس😔ناراحتم

سلام خوبین دوستان 😍انشالله ک حال نی نی کوچولو های همه خوب باشه  من از قند دادم اصلا جوابش خوب ...

سلام عزیزم مرسی ، نگران نباش منم اوایل زیاد نشون داده بود یه مدت رعایت کردم آزمایش دادم گفت خوبه ولی دکتر گفته بازم رعایت کن

جانی و دلی ای دل و جانم همه تو 💖👶👫💖
2738
سلام خوبین دوستان 😍انشالله ک حال نی نی کوچولو های همه خوب باشه  من از قند دادم اصلا جوابش خوب ...

سلام عزیزم نبودییییییییییییی کجاهایی . 

انشالله که چیزی نیست رعایت کنی درست میشه دوستم انشالله   

واسه سلامتی نی نیم 1 صلوات میفرستی  انشالله به حاجت دلت برسی   
سلام عزیزم نبودییییییییییییی کجاهایی .  انشالله که چیزی نیست رعایت کنی درست میشه دوستم انشالله ...

سلامممم😍کامنت هارو میخوندم. خوبی 😘وای خدا کنه تو ازمایش بعدی خوب نشون بده فعلا ک رژیم غذایی داده 😟از اول بارداری تا الان هیچ مشکلی نداشتم حالا قند بارداری کجا در اومد 😔

2706