2737
2734
عنوان

عمل لوزه برا بچه سه ساله خوبه؟!

883 بازدید | 12 پست

بچم دو سال و هفت ماهشه پارسال گلودرد چرکی شد ده شب تب کرد امپول پینیسیلینم زد خوب نشد و سه روز بیمارستان بستری بود چون تبش پایین نمیومد بعد چند ماه بردمش برا چکاپ لوزه پیش دکتر عرفانیان مشهد گفتن سه سالش شد بیان عملش کنم ولی من زیاد تمایل به عمل ندارم دکتری نمیشناسین با دارو خوب کنه؟!

از تجربه ها خودتون بگین ممنون میشم

۶سالم بود عمل شدم قبلشم همششش مریض بودم‌....با دکترا دیگم مشورت کن عمل کن

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تجربه من چندین دکتر ببر. خیلییی پیش میاد تشخیص اشتباه تواین مورد.

براپسره من پزشک سوم گفت حساسیته و تا۷سالگی لوزش کوچیک میشه و کتوتیفن داد. گفت بخاطر هوای الوده ی جنوب چیپس پفک کاکایو تنقلات و بستنیه.

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2728
2738
ببخشین بعد عمل از نظر رشد با مشکل مواجه نشدین؟!

نه راحت شدم همششش مریض بودم طولانی مدت محبور بودن بهم چرک خشکن بدن

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.